Hlavní navigace

Neverwinter Nights 2

15. 1. 2009

Sdílet

Neverwinter Nights 2 je pokračování tak slavných sérií, jako je Baldur’s Gate nebo Icewind Dale. Přeložena je celá původní kampaň a čeština je kompatibilní s nejnovějším patchem 1.21.1549. Češtinu samozřejmě můžete použít s datadisky, ale zde počítejte s nepřeloženými texty.

Co byste měli vědět:

1) Pokud používáte Windows Vista a nemáte na svém uživatelském účtu administrátorská práva, neinstalujte češtinu do složky Program Files.

2) Hru s češtinou spouštějte přes nově vytvořenou ikonu na vaší ploše (Spusti Letohradské noci 2) nebo přes menu Start (Letohradské noci 2 - čeština). Hru pak spustíte dvojklikem na jméno postavy. Pokud nemáte vytvořené skloňování postavy, budete k tomu vyzváni.

3) Pro zachování češtiny i v multiplayeru, stačí hru jednou spustit česky.

4) Pro odstranění češtiny ze hry, použijte při spustění češtiny (viz bod 1) tlačítko "Odstranit češtinu". Tímto způsobem se čeština pouze odstraní ze hry, nikoliv z počítače. Tento krok je kritický pro případné updatování hry.

5) Každé spuštění hry přes češtinu je svázané se zvolenou postavou. To znamená, že čeština je předvyplněná pro zvolenou postavu a pokud během hry načtete save s jinou postavou nebo novou postavu vytvoříte, pak čeština nebude fungovat správně. Bude vám zobrazovat texty dle pohlaví zvolené postavy a také s jejím jménem.

Stáhnout soubor

skoleni

 

zdroj: http://nwn2.nothrem.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).