Hlavní navigace

Net Burner 2.0 - plná verze zdarma

5. 8. 2009

Sdílet

Ve spolupráci se společností Paragon Software vám přinášíme plnou verzi zajímavého programu, který vám umožní vypalovat média prostřednictvím sítě, aniž byste museli mít lokální mechaniku.

Net Burner 2.0 - plná verze zdarma

 

Net Burner 2.0 je velmi specifickým programem, který má jen velmi malou konkurenci a v rámci ní patří k naprosté špičce. Jeho úkolem je například sdílení jedné vypalovací mechaniky pro celou síť, ať už domácí nebo firemní. Přínos je naprosto jasný. Stačí mít jednu vypalovačku (CD/DVD/Blu-ray) třeba na celou firmu a není třeba do každého počítače instalovat vlastní. Nehodí se navíc jen pro klasické stolní počítače, ale třeba i pro notebooky a netbooky, které často nemají ani čtecí mechaniku, natož vypalovací.

S programem pracujete tak, jako byste v počítači danou mechaniku měli. Program vám ji takzvaně "namountuje" -celá tato procedura trvá jen několik minut. Pak už stačí jen prostřednictvím nějakého vypalovacího software provést zápis na médium. Net Burner 2.0 podporuje širokou škálu software a hardware, takže byste neměli narazit na problémy s nekompatibilitou. Dokáže spolupracovat s 32bitovými i 64bitovými Windows (2000/XP/2003/2008/Vista), díky čemuž je možné využít ve Windows implementovací vypalovací software.

Cloud23

Program je dostupný za doporučenou cenu 39.95 dolarů, což je zhruba 800 Kč. My vám ho nicméně přinášíme zcela zdarma. Stačí se  v průběhu instalace zaregistrovat na stránkách výrobce a licenční klíč následně obdržíte bez zaplacení jediné koruny!

Download Net Burner 2.0

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).