Hlavní navigace

Největší plazma v Česku už má svou cenu…

4. 12. 2006

Sdílet

Panasonic představil svou plazmovou vlajkovou loď. Jmenuje se Viera TH-65PV600, má neuvěřitelnou úhlopříčku 165 cm, rozlišení Full HD, tedy 1.920 x 1.080 obrazových bodů, a přijde vás na 299 995 Kč. Už od pohledu nádhera…

Tip MIF pravo

Panasonic představil svou plazmovou vlajkovou loď. Jmenuje se Viera TH-65PV600, má neuvěřitelnou úhlopříčku 165 cm, rozlišení Full HD, tedy 1.920 x 1.080 obrazových bodů, a přijde vás na 299 995 Kč. Už od pohledu nádhera…Televizor je díky splnění standardu Full HD, které rovněž automaticky znamená splnění standardu HD Ready, pro svého majitele naprosto bez starostí, protože bude vždy kompatibilní, samozřejmě pokud to zvládne jeho televizní tuner.

Kromě reprodukce HD signálu (dokonce možné i přímé reprodukce, tj. bez přepočítávání HDTV) nabízí televizor i převzorkování na vyšší kvalitu, tj. převod videosignálu s nižším rozlišením (SDTV) na rozlišení vyšší (HDTV), což lze využít jak u analogového vysílání, tak při přehrávání filmů z dnes běžných DVD disků.

Samozřejmostí je rozhraní HDMI a speciální systém Panasoniku tzv. HDAVI Control. Když je například televizor Viera propojen s DVD rekordérem Diga, stačí ke spuštění a napojení obou přístrojů na sebe stisknout jediné tlačítko na dálkovém ovladači.


Foto: Panasonic

- - Bohumil Herwig, IDG on-line