Hlavní navigace

Nejvíce stahované věci v rámci služby PlayStation Network

30. 1. 2009

Sdílet

Na prvním místě je add-on pro Call of Duty 4, mezi hrami pak vévodí Pain, ale zahanbit se nedá ani Home aplikace. Ve filmech patří mezi největší favority The Dark Knight, mezi seriály zase Family Guy.

V USA je možná trochu překvapivě zatím vůbec nejvíce stahovaným add-on pro střílečku Call of Duty 4, řeč je o dubnovém přídavku (duben 2008) Variety Map Pack! Jde o nejžádanější věc nejenom ve své kategorii, ale současně nejvíce stahovanou věc v rámci celé služby PlayStation Network (PSN).

Z pohledu nabízených originálních hříček hráči zatím nejčastěji sáhli po Pain, který se na PSN trhu objevil koncem roku 2007. A je-li řeč o hrách určených za menší peníz k downloadu, v posledním týdnu zde kralovaly hity dávné minulosti, jako jsou bojovky Super Street Fighter II: Turbo HD Remix a Mortal Kombat II, resp. klasické RPG Suikoden.

Nejpopulárnějším demem za velkou louží dosud je to pro Star Wars: Force Unleashed. Velké množství downloadů ovšem lze zaregistrovat i v rámci nedávno spuštěné Home aplikace. Samotný Home přitom zaznamenal přes 3.4 milionu downloadů, přičemž za virtuální zboží dostupné v Home světě se utratilo přes milion dolarů! Zde měli uživatelé v největší oblibě mikinu s kapucí, tričko s motivem z filmového Resident Evil Degeneration a letní dům.

V případě filmové, resp. TV produkce, pak v zámoří vyhráli The Dark Knight, resp. Family Guy. Přičemž v posledním týdnu měla být největší poptávka po snímcích Mirrors, Babylon AD (nezkrácená verze) a Max Payne, resp. TV seriálech jako 24 (sedmá řada), Watchmen Motion Comic a právě Family Guy (sedmá řada).  

skoleni

Zdroj: Gamasutra