Hlavní navigace

Na konferenci ICT ve školství se můžete registrovat zdarma

11. 3. 2021

Sdílet

Konference ICT ve školství se zaměří na způsoby, jakými lze zvládat výuku na dálku i do budoucna co nejlépe, co lze zlepšit i co z tohoto způsobu vyučování vytěžit. Registrovat se můžete zdarma.

Řečníci odborné konference o informačních a komunikačních technologiích ve školství představí způsoby, jakými lze na dálku vzdělávat na školách i univerzitách co nejefektivněji. Ukáží časté problémy a jak je řešit, i příležitosti, z nichž lze čerpat do budoucna. Akce proběhne online a registrovat se můžete zcela zdarma.

Mluvit budeme o využití nástrojů online výuky a jejich nastavení, o IT správě, internetovém připojení a kybernetické bezpečnosti. Probereme informační a redakční systémy, digitální vzdělávací materiály a využití umělé inteligence při vyučování. Neopomeneme samozřejmě ani legislativní pohled na online výuku.

Root ELK školení

Témata konference:

  • Aktuální stav a rozvoj vzdělávání v České republice.
  • Aktualizace obsahu a pojetí informatiky pro základní vzdělání.
  • Legislativní nesrovnalosti v oblasti online výuky.
  • Jak může využití umělé inteligence pomoci ve výuce?
  • Jak zvyšovat online bezpečnost, kontrolu pohybu dětí v online prostředí.
  • Jak dále čelit bariérám online vzdělávání a ověřování znalostí studentů.
  • Sociální sítě jako prostředek kyberšikany, její projevy a dopady.

10. ročník konference ICT ve školství přinese užitečné informace všem specialistům a metodikům na ICT, vedoucím i odborným pedagogickým pracovníkům, vzdělávacím institucím, dodavatelům ICT technologií a poskytovatelům ICT služeb, ale i představitelům státní správy a samosprávy a všem představitelům univerzit a odborné veřejnosti. Registrovat se můžete zcela zdarma.

Generálním partnerem akce je společnost Unicorn, stříbrnými partnery pak společnosti AV MEDIA SYSTEMS a Juniper Networks, organizátorem je Internet Info.

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.