Hlavní navigace

Na co nezapomenout při koupi moderní dámské tašky na notebook?

12. 11. 2009

Sdílet

Růžové tašky jsou vkusné, drží krok s módou a ženám se líbí. Kromě samotného vzhledu je však třeba hledět i na funkčnost a kvalitu. Připravili jsme si pro vás pár užitečných rad a tipů, které vám pomohou s výběrem.

Taška na notebook podle poslední módy, aneb na co nezapomenout při jejím výběru?

 

Obaly, pouzdry a taškami na notebooky se dnešní trh jenom hemží a nabídka je opravdu pestrá - vybírat můžete z opravdu bohaté škály barev a designů - co se tohoto zboží týče, trh opravdu na nikoho nezapomněl. Něžné pohlaví si často vybírá designově a barevně zajímavě a typicky řešené notebooky, o kterých pánové při výběru nezavadí ani pohledem, neboť nemají dostatečné množství paměti nebo nejrychlejší dostupný procesor. A k takovému  notebooku se samozřejmě nehodí tuctový obal v černé nebo šedé barvě ozdobený tak akorát logem výrobce. Obal s notebookem musí zkrátka ladit, na co si však dát při výběru pozor a která kritéria zvážit?

Vzhled není všechno

Berte kvalitu stejně vážně jako vzhled. Do vašeho notebooku jste jistě investovala nemalé množství peněz a nerada byste o něj přišla. Při přenášení a cestování je notebook nutno chránit proti mechanickému poškození, nevsázejte proto na nejlevnější nebo nejkrásnější tašky, ale snažte se vybrat rozumný kompromis v poměru design/kvalita. Obaly bývají vyrobeny z celé řady materiálů, snažte se proto z dané nabídky vybrat ten odolnější. Nezapomeňte ani na odolnost proti vodě nebo otřesům, taková nenadálá letní přeháňka by vás totiž mohla pěkně mrzet, stejně jako teenager neohrabaně se deroucí v tramvaji kupředu. Tyto obaly jsou pochopitelně dražší, ale vyplatí se do nich investovat.

asus_eee_pc_1005ha_pink

Neustále na cestách

Další parametr, na který byste neměla zapomenout, je hmotnost. Nechcete s sebou přece tahat těžký notebook, ani obal na něj. Když to přeženeme, nemá cen kupovat obal, v tomto případě spíše kufr na notebook, který bude vážit více než samotné zařízení. Přitom může být krásný nebo odolný jak chce. Ideální obal by měl být lehký, odolný a velikostí odpovídat vašemu notebooku. Nakonec se zaměřte také na funkčnost. Taška by měla disponovat využitelným prostorem podle vašich přání. Uvědomte si, kam a za jakých podmínek notebook přenášíte, a podle toho vybírejte. Jako ženy bude určitě vyžadovat minimálně místo pro nabíječku, kosmetiku, kabelku, peněženku či jiné nezbytné věci.

Cloud23

Závěr

Na závěr bychom chtěli znovu připomenout, že vzhled není všechno. Notebook jste si jistě vybírala pečlivě, vybírejte se stejnou pečlivostí i obal na něj. Doufáme, že vám těchto pár rad při výběru pomůže a budete s výsledkem svého nákupu spokojena.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).