Hlavní navigace

Roztomilé MP3 přehrávače s designem kravičky

14. 7. 2009

Sdílet

Výrobce hudebních přehrávačů Creative Zen uvádí na trh designově zajímavé MP3 přehrávače, které vypadají jako obličej krávy.

Roztomilé MP3 přehrávače s designem kravičky

 

Na designu v případě hudebních přehrávačů záleží. A zároveň se hodí odlišit se jeho formou a nevypadat stejně jako všechny ty napodobeniny iPodů. Creative Zen na to šel od lesa, respektive od pastviny - svůj nový MP3 přehrávač Moo-Cow navrhl do podoby hlavy roztomilé kravičky. Samozřejmě jsou k dispozici rozličná barevná provedení.

Základní ovládací prvky jsou umístěny jakoby ve tváři krávy. Pravá nosní dírka slouží jako funkce "next", tedy další písnička, případně album. Levá má opačnou funkci ("prev") a vrací nazpět. Stiskem horní části nosu zase zesílíte hlasitost, zatímco dolní část přehrávání ztišuje.

skoleni

Přehrávač nabízí slušnou kapacitu 4 gigabajtů. Bohužel ale postrádá displej, na kterém byste se mohli podívat, jaká hudba se zrovna přehrává. Rovněž by posloužil pro lepší orientaci při ovládání. Ani samotná hudba nebude  zřejmě přehrávána v té nejlepší kvalitě. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že se přehrávač prodává za přijatelnou cenu třiceti dolarů, tedy asi 600 Kč.