Hlavní navigace

Roztomilé MP3 přehrávače s designem kravičky

14. 7. 2009

Sdílet

Výrobce hudebních přehrávačů Creative Zen uvádí na trh designově zajímavé MP3 přehrávače, které vypadají jako obličej krávy.

Roztomilé MP3 přehrávače s designem kravičky

 

Na designu v případě hudebních přehrávačů záleží. A zároveň se hodí odlišit se jeho formou a nevypadat stejně jako všechny ty napodobeniny iPodů. Creative Zen na to šel od lesa, respektive od pastviny - svůj nový MP3 přehrávač Moo-Cow navrhl do podoby hlavy roztomilé kravičky. Samozřejmě jsou k dispozici rozličná barevná provedení.

Základní ovládací prvky jsou umístěny jakoby ve tváři krávy. Pravá nosní dírka slouží jako funkce "next", tedy další písnička, případně album. Levá má opačnou funkci ("prev") a vrací nazpět. Stiskem horní části nosu zase zesílíte hlasitost, zatímco dolní část přehrávání ztišuje.

Cloud23

Přehrávač nabízí slušnou kapacitu 4 gigabajtů. Bohužel ale postrádá displej, na kterém byste se mohli podívat, jaká hudba se zrovna přehrává. Rovněž by posloužil pro lepší orientaci při ovládání. Ani samotná hudba nebude  zřejmě přehrávána v té nejlepší kvalitě. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že se přehrávač prodává za přijatelnou cenu třiceti dolarů, tedy asi 600 Kč.

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).