Hlavní navigace

Netbook s motýlem od HP a Vivienne Tam

23. 4. 2010

Sdílet

Mininotebook, jehož design vytvořila designérka Vivienne Tam, na motýlkově laděné tiskové konferenci představila společnost HP.

Tváří produktu HP Mini 210 Vivienne Tam Edition se stala zpěvačka Klára Vytisková ze skupiny Toxique.

Klára Vytisková

 

 

Notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition, jehož váha začína na 1,22 kg a šířka jsou 3 centimetry, se poprvé představil na molech newyorské přehlídky Fashion Week jako součást Tam jarní kolekce 2010. Design notebooku, který odráží vzhled kolekce Tam jaro 2010, je inspirován klasickou čínskou romancí „Motýlí milenci“, příběhem svobody, lásky a nápaditosti. Díky technologii HP Imprint je motiv integrován přímo v povrchu notebooku a je proto nejen okouzlující, ale i vysoce odolný.

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition využívá motiv plochy Motýlí milenci, který obsahuje animované start menu s motýly, speciální upravené ikony Vivienne Tam a tři různé tapety, které umožní sladit vzhled plochy s designem notebooku.

 

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition je přenosným počítačem pro milovnice módy, kterým dopřává svobodu a zábavu na cestách díky až 5,5 hodinám výdrže na baterie. Disponuje displejem s úhlopříčkou 25,65 cm s technologií LED BrightView Infinity a klávesnici o rozměru 93% standardní klávesnice. HP Mini 210 Vivienne Tam Edition obsahuje 2 GB paměti RAM a vysokokapacitní hard disk s 320 GB, automatický zálohovací software a operační systém Microsoft Windows 7 Premium. HP Mini 210 Vivienne Tam Edition se do distribuční sítě dostává právě v těchto dnech za cenu 12 590 Kč s DPH společně s bezdrátovou myší HP s motivem motýlích milenců, která stojí 769 Kč s DPH.

skoleni

Motýli přiletí i na Facebook

Společnost HP zároveň představila soutěž pro komunitní síť Facebook, kdy cílem každého soutěžícího bude sbírat na této sociální síti motýlky, kteří jsou hlavním motivem designového notebooku od Vivienne Tam. Na výherce soutěže pak čekají nejen již avizované tři notebooky, ale i pět notebookových myší ve stejném designu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).