Hlavní navigace

Mistrovství světa ve hře FIFA 10 míří do Prahy!

11. 2. 2010

Sdílet

Ve dnech 27. a 28. února 2010 se v pražském obchodním centru Chodov uskuteční kvalifikační kolo prestižního celosvětového turnaje ve hře FIFA 10 s názvem FIFA World Interactive World Cup.

Utkají se nejlepší světoví hráči o titul mistra světa. Vítěz českého kvalifikačního kola získá kromě postupu do světového finále i herní konzoli Playstation 3 a hru FIFA 10.

Turnaj bude probíhat dva dny a pro účast v něm není nutná žádná registrace. Stačí přijít v sobotu 27. února v 9:00 do obchodního centra Chodov a na místě se přihlásit. Jednotlivá utkání se hrají na 2x6 minut, po skončení prvního eliminačního dne zůstane v turnaji 120 nejlepších hráčů, kteří se v neděli utkají o celkový triumf a postup do celosvětového finále.

Současně se zahájením turnaje FIFA Interactive World Cup představí EA Sports také speciální edici hry s názvem 2010 FIFA World Cup Jižní Afrika. Ta bude obsahovat všech 199 národních týmů, které se zúčastnily kvalifikace na MS v JAR, všech 10 oficiálních stadionů, na nichž se mistrovství bude hrát a také všechny stadiony z jednotlivých kvalifikačních regionů. Hráči budou moci se svým národním týmem projít celou kvalifikací až do samotného finále. Hra bude v prodeji od 30. dubna 2010.

skoleni

 

Via: EA SPORTS

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).