Hlavní navigace

Megasoutěž s Verbatimem o jednu z 19 hodnotných cen

1. 7. 2011

Sdílet

PC World ve spolupráci se společností Verbatim přináší svým čtenářům další z řady soutěží o atraktivní ceny - tentokrát na vás čekají externí USB 3.0 disky, USB jednotky a záznamová média.

V aktuální megasoutěži, kterou jsme si pro vás připravili ve spolupráci se společností Verbatim, čeká výhra hned na 19 šťastlivců z řad našich čtenářů. Soutěžit můžete o následující hodnotné ceny:

1. místo: Přenosný pevný disk Store 'n' Go USB 3.0 1 TB - karibská modř

Přenosný pevný disk Verbatim Store 'n' Go nabízí velkokapacitní úložiště s rozhraním USB 3.0 Super Speed., které se vyznačuje až desetkrát rychlejším přenosem dat než USB 2.0 (podle rychlosti sběrnice USB), takže umožňuje velmi rychlý přenos dat na cestách.

2. - 3. místo: Externí SSD disk USB 3.0 32GB

Odolná, rychlá a kompaktní jednotka USB 3.0 External Solid State Drive (SSD) společnosti Verbatim nabízí to nejnovější z možností externího uložení dat. Pochlubí se rovněž elegantním krytem ze zmatněného hliníku a je ideální pro uživatele, kteří od úložných datových zařízení vyžadují vysoký výkon.

4. místo: USB jednotka Executive 8GB

Elegantní a stylové USB jednotky s pevným kovovým obalem, které jsou vyhledávány pro svou kvalitu i výkonné čtení a zápis rychlostí až 25 MB/s.

5. - 7. místo: USB jednotka Secure Data Micro USB 8GB

Jednotka Verbatim Secure Data Micro USB představující jednu z prvních hardwarově zašifrovaných Micro USB jednotek na světě.

8. - 11. místo: USB jednotka pro automobilová rádia 8GB

Inovativní USB jednotka, která svou velikostí nepřesáhne jednoeurovou minci, se obzvláště hodí do USB konektorů v autorádiích, což z ní dělá vhodný způsob pro ukládání a poslech vašich oblíbených skladeb ve formátu MP3 při jízdě. Po vložení do portu USB je téměř nepostřehnutelná.

12. - 13. místo: Záznamové médium BD-R SL 25GB 6x 5 Pack Jewel Case (balení po 5 kusech)

Disky Blu-ray poskytují 3 až 5krát větší kapacitu úložiště, než zapisovatelné disky DVD, a umožňují zapisování, přepisování a přehrávání videa ve vysokém rozlišení (HD).

14. - 16. místo: Záznamové médium DVD-R Matt Silver (balení po 10 kusech)

Disky Verbatim DVDR/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v co možná nejvyšší kvalitě.

17. - 19. místo: Záznamové médium BD-RE DL 50GB 2x Jewel Case (balení po 1 kusu)

Disky Blu-ray poskytují 3 až 5krát větší kapacitu úložiště, než zapisovatelné disky DVD, a umožňují zapisování, přepisování a přehrávání videa ve vysokém rozlišení (HD).

webcast


Soutěž bude uzavřena a vyhodnocena ke dni 17. 7. 2011.


Chci se zúčastnit soutěže!

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).