Hlavní navigace

Luxusní IP telefon od Wellu

11. 7. 2007

Sdílet

Společnost Joyce uvádí na trh nový IP telefonu Well YV3. Podle zástupců firmy jde o luxusní telefon, který má potenciálním uživatelům poskytnout maximální komfort při telefonování po internetu.

Společnost Joyce uvádí nový produkt - VoIP telefon WellL YV3, který doplňuje nabídku stávajících IP telefonů střední třídy (Well LP-388 a 3130IF) o luxusní stolní model určený pro nejnáročnější zákazníky, jak z řad firem, tak domácích uživatelů. Mezi hlavní benefity přístroje patří velký grafický podsvícený displej, česká lokalizace displeje i web managementu, atraktivní design a nadstandardní funkce. Velký grafický podsvícený displej přispívá ke komfortnímu přehledu nad všemi aktivitami. Odpadá tak složitá procházení nepřehlednými a čistě textovými menu. Většina nejdůležitějších informací je navíc na displeji zobrazena ve stand-by režimu.


Well YV3 IP telefon podporuje kromě jiného tyto funkce:

  • Podpora PoE (Power on Ethernet) umožňuje napájení telefonu přímo z ethernet portu. Jako volitelné příslušenství lze zakoupit síťový napájecí adaptér. 
  • Podpora SIPv2 a SIPS (šifrovaný přenos hlasu), který zajistí maximální bezp ečnost telefonického rozhovoru.
  • ENUM (Telephone Number Mapping) a Instant messaging (krátké textové zprávy). Funkce ENUM umožňuje volání přímo na další telefon bez nutnosti registrace u VoIP poskytovatele a tím samozřejmě dochází k úspoře Vašich nákladů. Můžete tak volat zcela zdarma, jen v rámci datového přenosu.
  • Pokud využíváte služeb více poskytovatelů, jistě uvítáte podporu až 3 nezávislých SIP účtů a dvou volacích kanálů. Můžete tak snadno zvolit správného poskytovatele vzhledem k plánovanému hovoru a ještě více snížit náklady.
  • Nechybí ani adresář s kapacitou až 100 záznamů.
  • Paměť rovněž pojme až 20 posledních volaných a 20 příchozích čísel.
  • Telefon disponuje funkcí QoS (ToS/VLAN), která označuje procházející hlasové pakety. Pokud i další zařízení v síti tuto technologii podporuje (např. router), upřednostní tyto pakety před ostatními daty. To má za následek nižší dobu odezvy a díky tomu eliminaci výpadků v průběhu hovorů.
  • Peer-to-peer mód - podporuje bezplatnou přímou komunikaci mezi různými IP telefony (např. na pobočkách firmy) bez nutnosti mít účet u některého VoIP operátora, a to i v případě propojení firemních poboček VPN tunelem. Podnikatel či firma tak mohou minimalizovat své telekomunikační náklady.
  • Přítomnost dvou ethernetových por tů u IP telefonů Well asi už nikoho nepřekvapí (mají je všechny telefony této značky). I zobrazení jména volajícího, přesměrování hovorů či podpora konferenčních hovorů je u nových modelů zn. Well standardem.

Doporučená cena: 3 391 Kč včetně DPH
Dostupnost: v prodeji

- - David Zajíc

MIF21