Hlavní navigace

Limitovaná edice BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2

28. 10. 2009

Sdílet

Limitovaná edice obsahuje šest odemknutelných speciálních doplňků herního systému, díky nimž získá hráč taktické výhody od prvního okamžiku, kdy vstoupí na bojiště.

Limitovaná edice Battlefield: Bad Company 2 přináší šest speciálních přizpůsobení, která poskytnou hráči výhodu v multiplayerových bitvách. Čtyři odemknutelná vylepšení bojových vozidel okamžitě dodají vozovému parku Battlefield: Bad Company 2 vyšší palebnou sílu, radar a pancéřování. Dalším kusem do výzbroje jsou sledovací šipky, jež lze umístit na nepřátelské vozidlo tak, aby jej spolubojovníci, vyzbrojení střelami RPG mohli zaměřit a zničit. Ostřílení veteráni Battlefield 1943 si budou moci doplnit arzenál o další dvě klasické a vysoce účinné zbraně, konkrétně samopal M1A1 a pistoli M1911.

Kompletní seznam všech šesti odemknutelných doplňků:

Čtyři vylepšení pro bojová vozidla
  • Vylepšené pancéřování – Svrchní vrstvu pancéřování lze umístit na všechny typy bojových vozidel. Snižuje efekt výbušných a průbojných střel a výrazně zvyšuje odolnost vozidla v boji.
  • Mimořádná palebná síla Dodatečný zbraňový systém pro řidiče se montuje na všechna obrněná vozidla, čímž se značně zvyšuje počet cílů, které lze napadnout a zničit.
  • Senzor pohybu vozidla – Tento elektronický bojový systém pomáhá lokalizovat nepřátelské jednotky v bezprostřední blízkosti vozidla.
  • Pistole na sledovací šipky – Magnetická šipka se přichytí kdekoli na povrch nepřátelského vozidla a další členové jednotky jej mohou lokalizovat, zaměřit a navést na cíl střelu i za hranicí vizuálního kontaktu.
Dvě klasické zbraně z Battlefield 1943
  • Samopal M1A1 – Těžká, ale spolehlivá klasická zbraň je v ruce každého veterána série Battlefield velmi nebezpečná a účinná.
  • Pistole M1911 Široce modifikovatelná M1911 je oblíbená pro svou spolehlivost a razanci munice ráže .45.

Battlefield: Bad Company 2 vychází v Evropě 5. března 2010 ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360, počítačový zábavní systém PLAYSTATION 3 a PC.

MIF22

 

zdroj: TZ

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).