Hlavní navigace

Levný Battlefield 1943

27. 4. 2009

Sdílet

V Battlefield 1943 se rozpoutají nelítostné bitvy ve třech klasických tropických lokalitách, konkrétně na ostrovech Wake, Guadalcanal a Iwo Jima.

Studio DICE společnosti Electronic Arts oznámilo, že Battlefield 1943 se začne od června prodávat na Xbox LIVE Marketplace za 1200 MS bodů a v PlayStation Store za 350 Kč. Akcí napěchovaný akrádový titul vyjde v září rovněž ve verzi pro PC. Battlefield 1943 je zbrusu nová multiplayerová hra, nabízející dlouhé hodiny zábavy až pro 24 hráčů, bojujících na oblíbených mapách, inspirovaných hitem Battlefield 1942, nyní ovšem aktualizovaných enginem Frostbite.

Možnosti totální destrukce prostředí, umožněné právě tímto enginem, zvyšují adrenalinovou atmosféru hry a hráčům tak prakticky nezbudou místa, kde by se mohli schovat.

V Battlefield 1943 se rozpoutají nelítostné bitvy ve třech klasických tropických lokalitách, konkrétně na ostrovech Wake, Guadalcanal a Iwo Jima. Hrát lze za americké mariňáky, nebo japonské císařské námořnictvo, a to na zemi, ve vzduchu i na moři. Hráč má možnost zvolit si vlastní způsob, jak se zapojí do bitvy, ať už jako pěšák, plazící se zákopy, neohrožený velitel tanku nebo stíhací eso, chránící vzdušný prostor.

„S použitím téhož enginu Frostbite, který jsme vyvinuli pro Battlefield: Bad Company, jsme schopni hráče přenést do éry 2. světové války a vrátit se ke kořenům série Battlefield, ovšem nyní s novým prvkem - destrukcí," uvedl Gordon Van Dyke, producent Battlefield 1943. „Chceme lidem nabídnout tu nejpřístupnější online střílečku s každým prémiovým obsahem ke stažení pro Battlefield 1943."

skoleni

Další informace o DICE naleznete na www.dice.se nebo www.ea.com. Podrobnosti o Battlefield 1943 jsou k dispozici na www.battlefield1943.com, www.electronicarts.cz/battlefield1943.

Čtěte naše preview