Hlavní navigace

Létat jako Maverick. Rozšíření Flight Simulatoru na motivy filmu Top Gun je zdarma

30. 5. 2022

Sdílet

 Autor: Microsoft
Chcete si vyzkoušet, jak byste se chovali v kůži Toma Cruise nebo přesněji v jeho roli Peta „Mavericka“ Mitchella? Máte šanci. Společnost Microsoft totiž vydala rozšíření pro svůj Flight Simulator, které souvisí s novým filmovým hitem. A důležitá zpráva – rozšíření je zdarma.

Rozšíření je určeno pro platformy Xbox a PC a získáte díky němu možnost vyzkoušet si, jaké je to „proletět se“ ve stíhacím bombardéru Boeing F/A-18E/F Super Hornet.

K dispozici jsou tři tréninkové mise, při kterých si můžete třeba otestovat, jak zvládnete náročné letové manévry nebo ovládání letounu v malé výšce a ve vysoké rychlosti ve složitém terénu. Simulátor nabídne i přistávání na letadlové lodi, které je označováno za velmi složitou operaci.

A rozšíření ukáže i fiktivní hypersonický letoun, který dokáže překonat rychlost Mach 10 (tedy 12 144 km/h) a vystoupat do výšky 150 tisíc stop nad mořem (cca 45 kilometrů nad mořem).

Microsoft k rozšíření před pár dny zveřejnil nový trailer, který využívá i grafické prvky či hudební motiv z úspěšného hitu Top Gun.

Cloud23

Trailer si můžete pustit zde:

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).