Hlavní navigace

Lara slaví desáté výročí

1. 11. 2006

Sdílet

I po deseti letech má sexy archeoložka stále co nabízet

Na většině žen zanechává čas znatelné známky – ne však na nestárnoucí slečně Laře Croftové. I po deseti letech vypadá stejně dobře, stejně skvěle skáče, šplhá, plave a řeší obtížné úkoly. Žádná vráska nehyzdí její svěží čelo. To jsou zřejmé výhody virtuální krasavice. Ta je nyní připravena vrhnout se do další akce, kterou pro ni připravila firma Eidos Interactive.

Tomb Raider: Anniversary představuje nové dobrodružství, které se stane poctou prvnímu Tomb Raiderovi, který vyšel poprvé v roce 1996. Hra bude využívat vylepšený engine zatím posledního Tomb Raider Legend a Lara v ní bude pátrat po mystickém artefaktu zvaném Scion. Pokud vám ono jméno zní povědomě, tak vězte že se jedná o ten samý úkol, který prsatá slečinka řešila v prvním díle legendární série. Eidos samozřejmě nepřišel na trh s pouhým grafickým vylepšením prvního dílu, ale pochopitelně slíbil kompletně předělanou gamesku s novými hádankami a questy.
Lara Croft Tomb Raider: Anniversary dohopsá do herních obchodů na jaře 2007, přičemž s ní budete moci prožít dobrodružství na platformách PC, PSP a PlayStation 2.