Hlavní navigace

LANGMaster uvádí čtyři novinky pro výuku angličtiny

19. 9. 2008

Sdílet

Na včerejší tiskové konferenci konané ve Vile Portheimka v Praze představila společnost LANGmaster čtveřici nových produktů pro výuku angličtiny, s nimiž vás nyní v krátkosti seznámíme.

skoleni

Jedná se o tři elektronické výukové produkty založené na kurzech od vydavatelství Cambridge University Press, Macmillan Heinemann ELT (Oxford). Čtvrtým produktem je interaktivní videokurz angličtiny pro domácí DVD přehrávače od britské filmové společnosti Channel 4.


Konkrétně byly představeny tyto produkty:

LANGMaster 24/7 Angličtina Cambridge – interaktivní jazykový kurzLANGMaster 24/7 Business English – kurz obchodní angličtinyLANGMaster 24/7 Angličtina Teen Talk – kurz angličtiny pro teenageryLANGMaster Angličtina EXTR@ – interaktivní jazykový videokurz pro DVD přehrávače.
V evropském vzdělávacím rámci kurzy dohromady pokrývají úrovně A1, A2, B1, B2 a jednotlivé kurzy jsou doporučené pro přípravu k mezinárodním zkouškám KET – Key English Test, PET – Preliminary English Test, FCE – First Certificate in English a BEC – Business English Certificate.

Kurzy Edice 24/7 podporují Macromedia FLASH a obsahují kvalitní systém rozpoznávání řeči lingSDK od společnosti LingCom. Kurzy obsahují stovky interaktivních cvičení, k nimž nabízejí nástroje, jakými jsou výukové plány, editor lekcí, systém analýzy řeči, rozřazovací a kontrolní testy, systém sledování pokroku ve výuce, vyhledávání, poznámky a další. Kurzy samozřejmě obsahují potřebná rozšíření a doplňky, jakými jsou slovník, fráze, gramatika, videofilmy, audio cvičení, jazykové hry a podobně.

Kurz Angličtina EXTR@ je prvním interaktivním videokurzem v nabídce LANGMaster, který je určen pro běžné DVD přehrávače, a který nabízí interaktivitu srovnatelnou s kurzy pro počítač.

Kurzy LANGMaster 24/7 Angličtina Cambridge (3x CD-ROM) a LANGMaster 24/7 Business English (1x CD-ROM) jsou dodávány za doporučenou koncovou cenu 3 999 Kč vč. DPH, kurz LANGMaster 24/7 Angličtina Teen Talk (2x CD-ROM) za 1 999 Kč vč. DPH, Angličtina EXTR@ (6x DVD-VIDEO) za 2 999 Kč vč. DPH. Produkty jsou dostupné u výrobce společnosti LANGMaster, v distribuční síti po celé ČR a zanedlouho také na Slovensku. Každé balení Extra edice 24/7 obsahuje také sluchátka s mikrofonem. Kurzy Edice 24/7 splňují doporučení SCORM 1.2 a jsou tak připraveny i pro využití v e-learningových systémech.

- - Čestmír Žák