Hlavní navigace

LANGMaster představuje portál EDULand.cz

21. 11. 2008

Sdílet

LANGMaster International představuje EDULand.cz - nový e-learningový portál pro firemní zákazníky. Jde o další z kroků, v rámci nichž LANGMaster přináší kurzy na internet pro studium online.

skoleni

EDULand.cz je místo na internetu, kde mohou zákazníci z firemní sféry, bez ohledu na velikost společnosti, dále živnostníci i zákazníci ze státní správy a samosprávy, získat e-learningové kurzy pro své zaměstnance. Aktuální nabídka na EDULand.cz obsahuje interaktivní kurzy LANGMaster pro výuku cizích jazyků a počítačové kurzy společnosti Gopas, největší počítačové školy v ČR.


Jazykové kurzy LANGMaster pokrývají výuku angličtiny, obchodní angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny od začátečníků až po pokročilé. Počítačové kurzy pokrývají tématiku zaměřenou na práci s operačním systémem Windows Vista, kancelářským balíkem programů Microsoft Office 2007 a práci s internetem.

Celý proces objednání až po studium je velmi jednoduchý. Po zakoupení licencí ke kurzům na www.EDULand.cz zákazník obdrží licenční kódy, které předá zaměstnancům - studujícím. Zaměstnanci si kurzy na portálu aktivují a mohou začít studovat. Zákazník v roli „tutora / manažera“ má neustálý přehled o studujících, aktivovaných kurzech a platnosti licencí. Systém klade důraz také na ochranu osobních údajů.

S novým portálem společnost LANGMaster představuje také novou licenční a cenovou politiku pro firmy. Všechny kurzy se prodávají v licenci na jeden rok a ceny kurzů začínají již na 350 Kč bez DPH za kurz.

- - Čestmír Žák

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).