Hlavní navigace

Klávesnice a myš na téma WoW

14. 10. 2008

Sdílet

Hrajete MMORPG World of Warcraft od Blizzardu a těšíte se na datadisk Wrath of the Lich King? Čekání by vám mohl ukrátit nový set od SteelSeries.

Společnost SteelSeries totiž představila nový set klávesnice a myši právě na motivy hry World of Warcraft a jejího datadisku.

Začněme klávesnicí, která asi žádného zkušeného hráče nepřekvapí. Jde o klasickou třídílnou herní klávesnici Zboard s výměnnými klávesami, kde se tentokrát ukrývá model na motivy WoWu. K tomu výrobce dodává i ovladače, kde jsou je již předefinovaná více než stovka různých kombinací, makro funkcí a podobných věcí. Samozřejmostí jsou pak tlačítka popsaná přímo WoW funkcemi.

Trochu netradiční je myš, která kromě dvou bočních tlačítek nabízí ještě boční kříž a dalších několik tlačítek okolo kolečka, takže hráč získá další možnosti pro naprogramování různých funkcí.

Celý komplet se již v zahraničí prodává, jeho cena se pohybuje okolo 150 euro (3800 korun). Myš i klávesnice se však dají koupit i zvlášť, myška za 90 euro (2200 korun) a klávesnice za 65 euro (1600 korun).
- - Tomáš Šulc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).