Hlavní navigace

Kerio rozšiřuje síť svých poboček o Moskvu

17. 4. 2008

Sdílet

Společnost Kerio Technologies oznámila, že z důvodu zvýšené poptávky v oblasti messagingu, podnikových systémů a bezpečnostních technologií otevírá novou pobočku v Rusku.

skoleni

Cílem nové pobočky bude péče o síť resellerů a celková podpora produktů Kerio na ruském trhu. „Otevíráme tuto pobočku jako důkaz našeho zájmu pečovat o Kerio MailServer a Kerio WinRoute Firewall na ruském trhu,“ oznámil Scott Schreiman, generální ředitel Kerio Technologies Inc. Nová pobočka bude poskytovat pět dní v týdnu od 10:00 do 19:00 hod technickou podporu v ruštině, budou zde probíhat technická a obchodní školení určená obchodním partnerům z celého Ruska. Pobočka při otevření zaměstná na plný úvazek tři pracovníky z regionu a v letošním roce plánuje přijmout další zaměstnance.


V čele moskevské pobočky Kerio Technologies Russia bude Miroslav Křen, obchodní ředitel pro střední a východní Evropu. Ten bude dohlížet nad obchodními aktivitami a provozem pobočky. „V uplynulých čtyřech letech se naše zisky v Rusku zvýšily sedmnáctkrát,“ informoval Miroslav Křen. „Chceme uspokojit rostoucí ruskou poptávku po flexibilních řešeních firewallů a emailových serverů, a proto jsme se rozhodli investovat do svého talentovaného ruského týmu a do tohoto obchodního kanálu.“

- - Čestmír Žák

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).