Hlavní navigace

Kerio oznámilo podporu bezdrátového e-mailu, kalendářů a kontaktů pro nový Apple iPhone

15. 7. 2008

Sdílet

Produkt Kerio MailServer, e-mailové groupwarové řešení, nyní nově nativně podporuje Apple iPhone včetně funkcí celosvětově požadovaných v sektoru malých a středních podniků.

Cloud23

Společnost Kerio Technologies Inc. dnes oznámila, že produkt Kerio MailServer, e-mailové groupwarové řešení, ve verzi 6.5.2 nativně podporuje Apple iPhone včetně funkcí celosvětově požadovaných v sektoru malých a středních podniků. S Kerio MailServerem mohou uživatelé stávajících zařízení Apple iPhone i nově vydané verze Apple iPhone 3G využít všech výhod přímo doručovaných e-mailů, kontaktů a kalendářů, stejně tak možnosti jejich vzdáleného vymazání.

„Kerio MailServer nabízí možnost nativní přímé synchronizace e-mailů, kontaktů a kalendářů se zařízeními Apple iPhone pomocí protokolu Microsoft Exchange ActiveSync,“ řekl Tomáš Soukup, Product Development Manager Kerio MailServeru ze společnosti Kerio Technologies. „Toto je rozhodující pro všechny Mac uživatele z podnikové sféry – vyvinuli jsme vysoce flexibilní e-mailový server s mimořádným úspěchem na platformě Mac, jenž nyní umožňuje bezdrátově synchronizovat kritická data se zařízeními iPhone upgradovanými na verzi 2.0, vše na jednoduché platformě Apple.“

Zákazníci mají svobodu volby při výběru klientských aplikací, včetně iCal, Address Book nebo Microsoft Entourage na Mac OS X nebo Microsoft Outlook na platformě Windows pro integraci e-mailů, kalendářů a kontaktů. Zařízení iPhone a další smartphony včetně zařízení Windows Mobile, Palm, Symbian nebo Blackberry se připojují bezdrátově ke Kerio MailServeru a průběžně tak udržují aktuální informace pro každého uživatele ve společnosti. Server od Keria nabízí kompletní groupwarové řešení s antivirovou a antispamovou ochranou, integrovaným zálohováním a archivací. Pro více informací navštivte http://www.kerio.cz/kms_iphone.html.

- - Adam Šoltys

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).