Hlavní navigace

Ke stažení: Image Comparer (nejen) vyhledá duplikované obrázky

9. 11. 2013

Sdílet

 Autor: © HaywireMedia - Fotolia.com
Netušíme, jak u vás, ale u nás se to stává běžně - fotky z dovolené se třídit nechce, a tak je kamarádům posíláme v několikagigabajtových balíčcích.

To samozřejmě nechceme, protože to vypadá příliš neprofesionálně, ale... není čas. Naštěstí existuje Image Comparer, program, jenž ty nejlepší fotky vybere za vás. Je schopen na vašem disku nalézt duplikované fotografie, které můžete následně promazat, případně vám k porovnání nabídne podobné snímky, z nichž si vyberete ten nejlepší a ostatní smažete. Proč skladovat tuny obrázků, u kterých se všichni jenom nudí?

Poznámka autora: Jistě jste si všimli, že se v této rubrice začaly objevovat i programy, jež nejsou tak úplně freeware. Je to proto, že studnice freewaru není úplně nevyčerpatelná, pokud tedy nepočítáme jednoúčelové grafické aplikace, jejichž účelem je zpravidla pouze ztráta času uživatele, a pak tuny softwaru, které prostě nemají účel ani jeden, a troufáme si tvrdit, že je nevyužije ani jejich autor. Samozřejmě se budeme snažit dále pokračovat v tradici a většinu našich článků v této rubrice věnovat bezplatným programům, ovšem pokud narazíme na zajímavou, byť časově omezenou aplikaci, pak nevidíme důvod, proč se o ni s vámi nepodělit. Tak je tomu i v tomto případě.


Image Comparer


Verze: 3.8

Typ: vyhledávání duplikovaných souborů

Systém: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Velikost: 3,7 MB

Licence: Trial verze (30 dní)

Cena: 34.95 USD

Čeština: Ne

Domovská stránka: Bolide Software

skoleni

Stáhnout program