Hlavní navigace

Ke každé EVGA 8800 Crysis zdarma

19. 11. 2007

Sdílet

Americká EVGA, výrobce grafických karet s čipy nVidia GeForce, se rozodla ke každé kartě s čipem GeForce 8800 přidat zdarma kopii tento týden vydané akční pecky Crysis.

skoleni

Crysis je bez nadsázky nejočekávanější hrou letošního roku a podle toho to také vypadá. Hra těsně před vydáním unikla na internet a Crytek společně s EA hru proto vydali o 2 dny dříve. Po hře je obrovská poptávka a hned v první den se prodalo více než 200 000 kopií této hry. Je také proč, hodnocení v recenzích se v průměru pohybuje nad 90% a všude se o ní mluví jako o revoluci, přinejmenším z hlediska grafiky a fyziky. Zábavnost Crysis však se snížením detailů herního prostředí klesá a na plynulé hraní potřebujete ten nejlepší hardware, podle Cryteku grafickou kartu s čipem nVidia GeForce 8800.
Toho se rozhodla využít americká společnost EVGA a její nejnovější nabídkou je, že ke každé nově zakoupené grafice GeForce 8800 dostanete kopii Crysis "zdarma". Ono slovíčko zdarma je v uvozovkách proto, že bohužel není zcela přesné. EVGA totiž bude nabízet dvě verze každé karty, jednu s hrou a druhou bez ní. Verze s Crysis bude o cca 20 Euro dražší. Pořád se vám však koupě tohoto balíčku vyplatí, protože 20 Euro je přibližně 530Kč a Crysis se v našich obchodech prodává okolo 1400Kč.

Tato nabídka se týká všech GeForce 8800, tedy GTS 320MB, GTS 640MB, GTX, Ultra i nové GT. Karty EVGA s přibaleným Crysis jsou na trhu dostupné od pátku 16.11.2007

- - Tomáš Šulc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).