Hlavní navigace

Navštívili jsme kamion společnosti HP s výstavou nových produktů

5. 8. 2009

Sdílet

Téměř čtyři měsíce si pobude na cestách po 11 evropských zemích obří kamion společnosti Hewlett-Packard, který nedávno zavítal do Prahy.

Kamion HP se představil se v Praze a na Sázavafestu

 

Díky zvýšeným bezpečnostním opatřením se neopakovala nepříjemná situace z minulého roku, kdy jej na stejném místě v noci z 11. na 12. listopadu navštívili nezvaní hosté a odnesli si vystavovaná zařízení v hodnotě více než půl miliónu korun, a to včetně horkých novinek z řady notebooků pro domácnost HP Pavilion.

 

HP kamion

 

Po skončení naší návštěvy kamion v barvách HP pokračoval na festival O2 Sázavafest, kde byl k dispozici návštěvníkům - právě ti jsou totiž typickou cílovou skupinou, na kterou HP svým projektem míří. Celoevropská kampaň Listen2U je totiž zaměřena na mladé lidi, kteří využívají zejména multimediální funkce svých notebooků: poslech hudby, prohlížení fotografií, stříhání videa nebo přístup k populárním komunikačním sítím Facebook či YouTube.

 

HP kamion

 

HP Truck, do kterého má kromě obchodních partnerů, odborníků a novinářů přístup také široká veřejnost, představil kompletní portfolio notebooků HP Pavilion, a to včetně novinek, které nejsou v České republice dosud v prodeji. Viděli jsme například HP Pavilion dv-1100, dv7-2000, dv3-2000 nebo HP Touchsmart IQ800 s dotykovou technologií. Pro dívky byla připravena speciální edice HP Mini 1000 v podání Vivienne Tam. Některé z vystavovaných produktů se již brzy objeví na českém trhu, osudy dalších jsou zatím v jednání.

 

HP kamion

 

Turné odstartovalo 1. července ve Španělsku a přes Francii zamířilo do ČR. Odtud se kamion HP odebere do Maďarska, Rumunska, Bulharska a Turecka, odkud přes Itálii, Rakousko a Polsko doputuje do Velké Británie, kde svou pouť 26. října zakončí. Více informací najdete na: www.hp.com/listen2U.

Cloud23

 

HP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).