Hlavní navigace

Jak získat nejlevnější stabilní ADSL nebo DSL internet na vaší adrese?

24. 2. 2021

Sdílet

 Autor: {Casezy idea} / Shutterstock.com
V dnešní technologií nabité době existuje celá řada připojení k internetu a mnohdy je těžké se zorientovat, které je pro vás tím nejlepším.

Dobré připojení je však základ úspěchu, zvlášť pokud potřebujete pracovat z domu, nebo rádi hrajete online hry. Získáním stabilního ADSL nebo DSL internetu u vás doma budete mít vyhráno.

K O2 internetu získáte hned několik bonusů

Nejen milovníci online her, ale všichni, kteří pracují z domova, jen tak zálibně surfují po síti nebo si stahují filmy, potřebují především kvalitní internetové připojení. O2 internet takové připojení nabízí, a navíc k němu získáte ještě spoustu dalších výhod v podobě digitální televize nebo výhodně získaného telefonu. Mají hned několik výhodných internetových tarifů, takže si zde vybere každý přesně to, co potřebuje. Nezaplatíte nic navíc a také bonus – vše je bez smluvních závazků.

Co to je ADSL připojení?

Je to momentálně nejrozšířenější připojení k internetu. Kabelové připojení s technologií ADSL je mnohem lepší než klasické Wi-Fi připojení, cenově je dostupnější a má další řadu výhod:

Radsomware

  • velmi rychlý přenos dat, který ocení především hráči online her,

  • je dobře zabezpečen,

  • nekolísá signál ani za špatného počasí,

  • disponuje neomezeným objemem dat,

  • vyšší rychlost stahování než odesílání dat.

DSL internet na doma

Jedná se o technologii přenosu dat přes telefonické vedení a existuje hned několik typů DSL. Nejznámější je již zmiňovaný ADSL, ale existuje i VDSL, co má ještě rychlejší přenos dat. K připojení vám bude stačit i modem, který roznese signál po celém domě pomocí Wi-Fi. Vaše data budou dobře chráněná pomocí hesla. I zde platí, že signál přenosu je stabilní, protože je chráněn před povětrnostními vlivy a data jsou neomezená. Je určen pouze pro vaši domácnost.

Existuje i připojení přes optický kabel, to ale zatím není v naší republice natolik dostupné jako DSL připojení – a budete si muset ověřit, zda se ve vaší lokalitě nachází.