Hlavní navigace

Jak rozmrazit zamrzlý telefon - 2. díl

17. 11. 2013

Sdílet

 Autor: (c) bloomua - Fotolia.com
Možná o svém smartphonu nepřemýšlíte jako o počítači. Chytré telefony ale počítači jsou, stejně jako notebooky a stolní PC. A stejně jako ony mají i své typické počítačové problémy – sekají se a zamrzávají.

Předchozí díl

Restartujte telefon do továrního nastavení: Jestliže se svým telefonem máte stále se ozývající problém, kterého se nemůžete zbavit – nebo pokud jen chcete začít odznova – můžete se pokusit navrátit svůj iPhone do výchozího továrního nastavení. Pro tento účel běžte do aplikace Nastavení (Settings) a potom do Obecné > Reset (General > Reset) a zvolte Resetovat všechna nastavení (Reset All Settings). Tato možnost restartuje nastavení vašeho telefonu, ale zachová všechna uživatelská data, která na telefonu máte. Jestliže chcete svůj telefon promazat úplně a začít s ním úplně od začátku, zvolte možnost Smazat všechen obsah a nastavení (Erase All Content and Settings).

iPhone

Radsomware

Obnovit s použitím iTunes: Můžete také zkusit obnovit svůj telefon přes iTunes. Zapojte iPhone do počítače pomocí USB kabelu a v seznamu zdrojů zvolte právě zapojený iPhone. Běžte na panel Shrnutí (Summary) a potom zvolte možnost Obnovit iPhone (Restore iPhone). Tento krok vytvoří zálohu nastavení vašeho telefonu a následně stáhne a nainstaluje čerstvou kopii iOS. Telefon zároveň převede na výchozí nastavení. Následně můžete svý data vložit zpět na telefon kliknutím na Obnovit zálohu (Restore Backup) pod hlavičkou Zálohy (Backups).

Pokračování