Hlavní navigace

Jak rozmrazit zamrzlý telefon - 2. díl

17. 11. 2013

Sdílet

 Autor: (c) bloomua - Fotolia.com
Možná o svém smartphonu nepřemýšlíte jako o počítači. Chytré telefony ale počítači jsou, stejně jako notebooky a stolní PC. A stejně jako ony mají i své typické počítačové problémy – sekají se a zamrzávají.

Předchozí díl

Restartujte telefon do továrního nastavení: Jestliže se svým telefonem máte stále se ozývající problém, kterého se nemůžete zbavit – nebo pokud jen chcete začít odznova – můžete se pokusit navrátit svůj iPhone do výchozího továrního nastavení. Pro tento účel běžte do aplikace Nastavení (Settings) a potom do Obecné > Reset (General > Reset) a zvolte Resetovat všechna nastavení (Reset All Settings). Tato možnost restartuje nastavení vašeho telefonu, ale zachová všechna uživatelská data, která na telefonu máte. Jestliže chcete svůj telefon promazat úplně a začít s ním úplně od začátku, zvolte možnost Smazat všechen obsah a nastavení (Erase All Content and Settings).

iPhone

ICTZ23

Obnovit s použitím iTunes: Můžete také zkusit obnovit svůj telefon přes iTunes. Zapojte iPhone do počítače pomocí USB kabelu a v seznamu zdrojů zvolte právě zapojený iPhone. Běžte na panel Shrnutí (Summary) a potom zvolte možnost Obnovit iPhone (Restore iPhone). Tento krok vytvoří zálohu nastavení vašeho telefonu a následně stáhne a nainstaluje čerstvou kopii iOS. Telefon zároveň převede na výchozí nastavení. Následně můžete svý data vložit zpět na telefon kliknutím na Obnovit zálohu (Restore Backup) pod hlavičkou Zálohy (Backups).

Pokračování

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).