Hlavní navigace

Ionic-CARE Triton X6

14. 8. 2009

Sdílet

Čistička Ionic-CARE Triton X6 plní funkci hned dvou zařízení – ionizátoru a čističky. Ionizátor uvolňuje do prostředí záporně nabité ionty.

Ionic-CARE Triton X6


Kvalita vzduchu, který denně dýcháme, zasáhne každého a nemusíte mít zrovna ani alergii či astma. Ať již jste doma nebo v kanceláři, kvalita vzduchu je zpravidla velice špatná. Ovlivňuje ji minimální větrání, prach, pyly, výtrusy roztočů a např. také spory plísní. Dlouhodobé dýchání takto znečištěného vzduchu neprospívá zdraví a později může být důsledkem vzniku např. alergií a má dopad i na celkovou imunitu člověka.
Ty působí příznivě na dýchací ústrojí, urychlují samočištění plic, zvyšují svalovou sílu, zrychlují hojení ran a popálenin a např. také způsobují pokles krevního tlaku.

 

Cloud22

Navíc přímá filtrace vzduchu pomocí elektrostatického filtru zachytává polétavé nečistoty jako je prach, cigaretový kouř, pyly, mikročástice, výtrusy roztočů, plísně, zvířecí srst apod. Ty se usazuji na elektrostatickém filtru s účinností až 96%. Výhodou čističky Ionic-CARE Triton X6 je bezesporu fakt, že filtr není potřeba měnit, ale pouze jednou za čas setřít usazené nečistoty vlhkým hadříkem (nechybí stavová dioda pro signalizaci čištění). Velkou výhodou je také naprosto nehlučný chod čističky (neobsahuje žádné pohyblivé části).  Neruší tak ani při spánku.
Čistička Ionic-CARE Triton X6 je velmi vhodná také pro kuřáky, které díky ní nemusí zatěžovat svým zlozvykem ostatní členy domácnosti. Zařízení je schopné velmi účinně kouř odstranit. Pomůže i v domácnostech s velkou prašností.
O funkcionalitě čističky si můžete snadno udělat představu na videu: http://www.ionic-care.cz/
Cena: 3 333 Kč

Hlavní body:
- ionizace + čištění vzduchu od nečistot
- výborné řešení pro alergiky/astmatiky a místa s velkou prašností
- naprosto bezhlučný chod
- filtr není třeba měnit (doživotní záruka)
- minimální spotřeba a regulace ve 3 stupních

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).