Hlavní navigace

INVEX končí, přichází INVEX FORUM

18. 2. 2009

Sdílet

INVEX v tradičním veletržním pojetí, jak jej všichni z minulosti známe, po osmnácti ročnících končí. Nahradí ho INVEX FORUM, samostatně konané dvoudenní konferenční akci s podtitulem „Odborné ICT setkání“.

INVEX končí, nahradí ho INVEX FORUM

„Změna formátu na INVEX FORUM je logickou reakcí nejen na situaci na trhu ICT, ale také na výraznou diverzifikaci návštěvníků – odborných na straně bývalého Invexu a široké veřejnosti na straně spotřebitelsky zaměřených Digitexu a Interkamery. Tento jednoznačný trend se stal základem pro naše rozhodnutí změnit dosavadní koncepci a ukončit společné konání všech veletrhů,“ komentuje chystané novinky Radek Malý, ředitel INVEX FORA.

Vystavovat technologie z velké části ztratilo svůj původní smysl, prezentovat konkrétní tematická řešení přesně vymezeným skupinám posluchačů však nikoli. INVEX FORUM tak s sebou přinese konference, semináře, kulaté stoly, diskuse nad aktuálními trendy, nebo prezentace nových řešení, a to pro registrované odborné návštěvníky.

Premiérové INVEX FORUM se uskuteční na brněnském Výstavišti ve dnech 5. a 6. října 2009 odděleně od třídenních veletrhů DIGITEX a INTERKAMERA, které společně začnou až 8. října. DIGITEX se letos ještě více zaměří na oblast digitální zábavy, INTERKAMERA pak přinese laický i více odborný program všem zájemcům o fotografování.

Komentář: Oceňujeme, že se organizátoři veletrhu postavili k trendu posledních let čelem a rozhodli se nadále neprodlužovat agónii původní podoby INVEXu.