Hlavní navigace

Infamous – blesková akce

17. 1. 2009

Sdílet

Veleslavná série městských akcí Grand Theft Auto začne v nejbližší době zažívat opravdový konkurenční nátlak. Jednou z her, která se o to postará, bude i Infamous

 

Ovšem oproti relativně „realistickému" GTA IV bude Infamous daleko odvážnější. Posadí vás totiž do role pouličního poslíčka jménem Cole. Náš Cole rozváží na svém jezdeckém kole jednu zásilku za druhou až do jednoho osudného dne. Nenápadný balíček se toho dne totiž za pomocí obrovského elektrického výboje postará o vyvraždění nemalé části města a jediný, kdo tento útok přežije, je právě on.

 

I když „přežije" zrovna není ten nejlepší výraz. Exploze energie ho změní do nadpřirozeně výkonného vraždícího stroje používajícího pro výkon své „práce" elektřinu. Nejen že tak můžete prakticky jít po ulici a pálit nebohé spoluobčany na potkání, ale můžete také obrovskými skoky zdolávat budovy, běhat po elektrických drátech a používat jiné nadpřirozené schopnosti.

 

Jak už možná z textu vyplynulo, není Cole žádný z těch hodných a chrabrých hrdinů. Přesto však můžete jeho náturu s postupem hry korigovat. Bude jen na vás, zda počty mrtvých budou stále narůstat, nebo se vaše ruce ušpiní pouze nepřátelskou krví. Město se totiž začíná plnit zlem v nejrůznějších podobách a ušetřen jich nezůstane ani on sám.

 

Na letošním CESu byla předvedena hratelná ukázka, která jasně dosvědčila, že se vedle relativně podobné městské akce zvané Prototype rodí v tomto žánru další mocné jméno.

 

Zdroj: Gamespot.com

skoleni

 

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).