Hlavní navigace

HP Pavilion - váš dubnový multimediální stroj

11. 4. 2007

Sdílet

Novou řadu notebooků Pavilion s označením dv63xx představila společnost Hewlett-Packard. Přenosné počítače, navržené zejména pro příznivce zábavy, však uvítá každý, kdo preferuje robustní výkon. Všechny typy jsou dodávány s operačním systémem Windows Vista.

MIF21

Kromě osvědčených procesorů Intel Core 2 Duo přináší HP nově možnost zvolit si notebook s dvoujádrovou technologií AMD Turion 64X2, Webovou kameru HP Pavilion s rozlišením 1.3 megapixelu, multimediální reproduktory Altec Lansing a zabudovaný mikrofon uvítají především příznivci internetové komunikace a IP telefonování. Sytém nabídne grafickou kartu Nvidia GeForce, 15,4palcový širokoúhlý displej WXGA, paměti DDR2 až do 2 GB a pevné disky od 80 do 160 GB zaplesá. Další doplňky a vylepšení budiž už jen třešinkou na dortu z cukrárny HP: vždyť koho by nepotěšil přenosný dálkový ovladač, DVD jednotka Super Multi s podporou dvouvrstvého zápisu či dotyková tlačítka na přehrávání hudby a filmů?


Nové Paviliony přicházejí na trh právě v době, kdy se multimediální zábava stěhuje ze stolních počítačů do notebooků, z domova na cesty. Tomuto trendu vyšla řada DV63xx hodně daleko naproti – a to nejen v samotných technologiích, ale například i progresívním "kabátku", do něhož jsou zabaleny.

- - Tomáš Jirásko