Hlavní navigace

Hledá se nová Lara Croft – známka spěchá

27. 5. 2009

Sdílet

Špatná zpráva pro milovníky Angeliny Jolie! V novém pokračování populární Lary Croft si už nezahraje. Naštěstí se za ni našla neméně důstojná náhrada - sexbomba Megan Fox, kterou můžete například znát z filmu Transformers.


Megan Fox byla dokonce označena čtenáři časopisu Maxim za nejvíce sexy ženu na světě. Obě krásky nespojuje jen atraktivní vzhled. Je to taky jejich láska k tetování. Obě dvě se navíc veřejně přiznávají k lesbickým láskám. Přes svůj mladý věk je Megan známá spíše ze seriálových roliček. Vidět jste ji mohli například v seriálech Ocean Ave (2002), Co na tobě miluju (2002), Hope & Faith (2003) nebo v komediálním seriálu Dva a půl chlapa s Charliem  Sheenem.

megan fox

Osudový okamžik pro Megan přichází až v roce 2007, kdy se objevuje v jedné z hlavních rolí ve filmu Transformers. Z Megan Fox se postupně stává jedna z nejžádanějších modelek současnosti. Populární celosvětový časopis Maxim ji v anketě nejžhavějších žen roku 2007 zařadil na 18. místo, což se ovšem změnilo rokem 2008, kdy tuto anketu magazínu FHM vyhrála. Letos jí první příčku vyfoukla Cheryl Cole a Megan se posunula na druhou pozici.


Cloud22

Nový Tomb Raider bude tradičně akční snímek, zaměřený především na hlavní postavu. Na serveru Oxm.co.uk naleznete i tipy na další herečky, které by ve filmu Tomb Raider mohly nahradit stárnoucí matku šesti dětí Angelinu Jolie.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).