Hlavní navigace

Hlavní tváří FIFA 11 bude Kaká

6. 8. 2010

Sdílet

Společnost Electronic Arts oznámila, že záložník Realu Madrid Kaká byl zvolen hlavní tváří titulu FIFA 11.

Osmadvacetiletý brazilský fotbalový idol se stane ústřední postavou globálních reklamních, marketingových a propagačních kampaní. Kaká je členem skupiny 17 fotbalových hvězd, které se objeví na přední straně FIFA 11. Až FIFA 11 vyjde 28. září v Severní Americe a 1. října v Evropě a Asii, na verzích přebalů pro jednotlivé regiony se vedle slavného záložníka Realu Mardid postaví další světoznámí hráči.

Ricardo Izecson dos Santos Leite, známý spíše jako Kaká, patří mezi nejlepší fotbalisty své generace. Je držitelem ocenění Zlatý míč a Nejlepší hráč světa FIFA pro rok 2007. V sezóně 2009-2010 vstřelil Kaká v dresu Realu Madrid 8 branek.

fifa 11

Vždy jsem byl fanouškem her značky EA SPORTS a série FIFA zejména,“ řekl Kaká. „Dostat se na přebal FIFA 11 je pro mě velká čest, jelikož té se zatím dostalo jen skutečně vybrané skupině hráčů. Na přední straně obalu této skutečně úžasné hry se objevují jen velká fotbalová jména.

Kaká zahájil svou profesionální kariéru v 15 letech v Sao Paulo FC. V roce 2003 přestoupil do A.C. Milán a posléze, v roce 2009, do Realu Madrid. Se 133 vstřelenými brankami na kontě v celkem 372 zápasech a zlatou medailí z Mistrovství světa FIFA 2002, kterou získal coby člen vítězného brazilského týmu, patří Kaká mezi jedny z nejlepších a nejtalentovanějších záložníků všech dob.

Kaká je na hřišti pokaždé ztělesněním vášně, fotbalové kreativity a individuálních dovedností,“ uvedl Matt Bilbey, viceprezident pro fotbalové tituly EA SPORTS. „Je perfektním symbolem nové funkce FIFA 11 s názvem Personality+, která do hry promítá schopnosti každého hráče a naprosto zřetelně ho tak odlišuje od ostatních. Vizionářský styl hry mu pomáhá být vždy o krok před soupeři – nabíhá do prostoru, citlivě mění rychlost pohybu, zásobuje spoluhráče rychlými a přesnými přihrávkami na jeden dotek a díky schopnosti dokonale střílet oběma nohama dokáže zaskočit brankáře nezřídka z velké vzdálenosti. Jeho hra se nedá srovnat s hrou žádného jiného hráče a takový charakteristický rozdíl uvidíte u každého fotbalisty v každém zápase.

 

Trailer - Kaka Cover Athlete Teaser

 

 

skoleni

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).