Hlavní navigace

Download: Hard Drive Powerwash - vyčistěte si disk zdarma

7. 10. 2009

Sdílet

Díky programu Hard Drive Powerwash si můžete dokonale vyčistit svůj pevný disk - tak, že na něm nezůstane ani špetka "nečistot". S námi jej navíc získáte zcela zdarma.

Hard Drive Powerwash - vyčistěte si disk

 

Hard Drive Powerwash je šikovným programem, který vám výrazně usnadní vyčištění diskového prostoru. Jak známo, při mazání, ale i odinstalování souborů, respektive programů, po nich leccos zůstává. A právě k těmto pozůstatkům není úplně jednoduché dostat se běžným způsobem.

K dispozici je na tyto účely hned několik programů, avšak Hard Drive Powerwash patří k nejkomplexnějším a nejlépe ovladatelným. A to i ve verzi FREE, kterou si spolu s námi můžete stáhnout zdarma.

Program zvládne rozpoznat celkem padesát typů pozůstatků, které po nainstalovaných aplikacích obvykle zůstávají.

Dále je tu schopnost zamést stopy po internetovém surfování. To znamená vymazat cookies i kompletní historii, a to v prohlížečích Internet Explorer a Mozilla Firefox. V programu je možné navíc uvést určité typy souborů a adresáře, které mají být mazány či promazávány.

Hard Drive Powerlash zvládne odstranit tyto zbytečné položky:

skoleni

*._tm / *.1st / *.bak / *.nav / *.log / *.$$ / *.old / *.prv / *.??~ / *.gid / *.tmp / *.syd / *.~* / *.~mp / *~.* / *.bk! / *.bk$ / *.bk4 / *.bk5 / *.bk6 / *.bk7 / *.bk8 / *.bk9 / *.bkp / *.$a / *.$db / *.&&& / *.--- / *._dd / *._mp / *.chk / *.xlk / *.db$ / *.diz / *.dmp / *.err / *.ftg / *.fts / *.ilk / *.ncb / *.pch / *.sik / *.temp / chklist.* / mscreate.dir / pspbrwse.jbf / Thumbs.db

K dispozici je rovněž Premium verze, která nabízí mnoho nadstandardních funkcí a stojí necelých dvacet dolarů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).