Hlavní navigace

GiTy nabídne satelitní komunikaci DVB-S2 a IP over Satellite

6. 11. 2007

Sdílet

GiTy spustí v průběhu listopadu do komerčního provozu moderní širokopásmovou platformu pro poskytování satelitních datových komunikačních služeb postavenou na standardech satelitní komunikace DVB-S2 a IPoS.

MIF21

Novou platformu pro poskytování satelitních datových komunikačních služeb spouští v průběhu listopadu přední technologická firma s více než 11letou působností v oblasti telekomunikačních služeb GiTy. Dodavatelem satelitního systému nejnovější generace je světová jednička v oblasti satelitních řešení a služeb Hughes Network Systems LLC. Instalace sítě byla zahájena počátkem září a dokončena bude na začátku listopadu.


Nové řešení umožní GiTy využít a zákazníkům poskytnout služby založené na nejmodernějších standardech satelitní komunikace DVB-S2 a IPoS (IP over Satellite) a stávajícím uživatelům umožní jejich průběžnou modernizaci. Zajistí vysokou dostupnost širokopásmových služeb nejen na celém území České a Slovenské republiky, ale i v celém regionu střední a východní Evropy. Zpřístupní rovněž širokopásmový internet VSAT DSL a další služby novým zákazníkům v oblastech se špatným pokrytím pozemními a mobilními prostředky.

- - David Zajíc