Hlavní navigace

Gears of War 3

8. 7. 2010

Sdílet

Kromě skvělé hratelnosti se připravte také na notně vylepšený multiplayer – opravdu je na co se těšit.

O čem je řeč: Gears of War 3, závěrečný díl série stříleček od Epic Games

Kde jsme to viděli: Za zavřenými dveřmi na E3, kde nás producent Rod Fergusson provedl brutální demoverzí Gears of War a pověděl nám o připravovaných vylepšeních.

gears of war 3

 

Co byste měli vědět:

  • Multiplayer je až pro čtyři hráče, kde se ujmete ovládání různých postav. Během hry tak můžete ovládat třeba pět různých postav.
  • Lancer nabízí novou animaci a umožňuje použití na blízko.
  • Zaměřování je snazší, pokud stojíte na místě – využívejte toho.
  • Ačkoli jsou nově k dispozici i ženské postavy, nepřinášejí žádné nové vlastnosti a zvládají v podstatě to samé, co mužští.
  • Nový multiplayer mód s názvem Beast nabízí mnohem pestřejší paletu nepřátel a postav, které můžete ovládat.
  • Epic se nesoustředí pouze na kooperativní multiplayer. Hráčí mají možnost si to rozdat on-line přes internet. Sběrem zkušeností navíc odemknete nové možnosti zabíjení na blízko.

 

Jak pokračuje vývoj: Gears of War 3 nevyjde dříve než za 10 měsíců, takže je pravděpodobné, že se na hře pro jednoho hráče ještě zapracuje. A nejen na ní, pozitivních změn a nových módů se nejspíš dočká také multiplayer.

Cloud22

Náš názor: Kampaň v Gears of war se nám opravdu líbila, ve druhém dílu bylo však příliš málo změn, které by nás motivovaly k dokončení hry. Ve třetím díle by se to mohlo změnit, což naznačují takové novinky jako multiplayer pro čtyři hráče nebo nové herní módy. Pokud se do dokončení podaří implantovat ještě pár změn a nových zbraní, mohlo by jít o hit roku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).