Hlavní navigace

Gears of War 3 potvrzeno!

13. 4. 2010

Sdílet

Fanoušci akční série „Gears of War“ se dočkají v České republice závěrečného pokračování 8. dubna 2011.

„Gears of War 3“ vyvíjí, stejně jako minulé díly, studio „Epic Games“. Napínavý příběh se znovu točí kolem záchrany lidské rasy v době, kdy byla všechna města na planetě Sera vyhlazena krvežíznivými Locusty. Hrstku přeživších v čele s Marcusem Fenixem dělí od poslední naděje na záchranu svého světa jen jejich nezdolná touha po přežití a společná týmová práce.

gears of war 3

Při vydání prvního dílu Gears of War před třemi lety jsme si dali jasný úkol ohromit nezapomenutelným příběhem o hrdinství a obětavosti. Téměř přesně za rok se budou moci hráči na vlastní kůži přesvědčit, jak vlastně napínavý příběh Marcuse a jednotky Delta dopadne,“ říká Cliff Bleszinski, designový ředitel Epic Games. „Závěrečný díl bude jednoznačně tou největší a nejdramatičtější částí celé Gears of War série,“ dodává.

Jako první ochutnávku společně s oficiálním oznámením pokračování uvolnilo studio „Epic“ trailer „Ashes to Ashes“. V tom se představuje vedle vylepšeného Unreal Engine 3 i bitva mezi neohroženou Delta squad, zákeřnými Locusty a nově i neprozkoumanou rasou Lambent.

MIF22

 

 

 

 

Via: TZ

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).