Hlavní navigace

FSC uvádí ultramobilní notebook P8010

11. 6. 2008

Sdílet

Společnost Fujitsu Siemens Computers na českém a slovenském trhu představuje notebook Lifebook P8010, disponující malými rozměry a velmi bohatou výbavou .

Základem notebooku Lifebook P8010 je dvoujádrový procesor Intel Core 2 Duo a velikost displeje 12,1" s technologií podsvětlení LED. Hmotnost tohoto modelu je přibližně 1 200 gramů bez interní DVD mechaniky, s ní se hmotnost vejde do 1 300 g. Mezi volitelnou výbavu patří možnost osazení vysootáčkových pevných disků s 7 200 ot/min nebo moderních SSD disků, navíc má nový model všechna standardní rozhraní včetně vestavěného UMTS modulu pro rychlé mobilní připojení na internet a webové kamery ConfCamera.


Zajímavé je i zabezpečení Lifebooku P8010. Obsahuje integrovaný biometrický snímač otisků prstů, vestavěný TPM čip nebo integrovanou podporu čipových karet SmartCard. Fyzickou ochranu zajišťuje aktivní ochrana pevného disku ShockSensor detekující otřesy a klávesnice odolná proti polití. Nezanedbatelnou výhodou je také standardní tříletá záruka s garancí opravy následující pracovní den či garance dostupnosti náhradních dílů po dobu pěti let ještě po skončení výroby.

Fujistu Siemens Llifebook P8010 je okamžitě k dodání za doporučené koncové ceny začínající na 39 000 Kč bez DPH.

- - Petr Matuška

Cloud23

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).