Hlavní navigace

Freeware pro váš počítač - 6. týden

4. 2. 2008

Sdílet

V další části věnované freeware můžete instalovat emulátor CD nebo DVD, hudební přehrávač, utilitu pro práci s registrem, přenosný antivirový program nebo program pro vzdálený přístup k počítačům.

skoleni

DAEMON Tool
Nástroj, sloužící k emulaci chráněných i nechráněných CD nebo DVD. Umožňuje emulaci SafeDisc, RMPS, Laserlock a SecuROM, vytvořením virtuálního disku.

· Jméno: DAEMON Tools
· Verze: 4.12.0
· Typ: Kopírování disků
· Systém: Win 98/ME/NT/2000
· Velikost: 3,41 MB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: www.daemon-tools.cc

Stáhnout soubor


KSP 2006Pod touto třípísmennou zkratkou se skrývá poměrně schopný přehrávač všech nejpoužívanějších audio formátů. V porovnání s oblíbeným a rozšířeným WinAmpem sice trochu pokulhává hlavně v uživatelském rozhraní, ale když se přenesete přes specifické ovládání, užijete si čistý zvuk zajímavé propojení playlistu a knihovny médií.

· Jméno: KSP 2006
· Verze: R3
· Typ: Přehrávač
· Systém: Win 98/ME/2000/XP/Vista
· Velikost: 3,57 MB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: ksp.kalliope-soft.eu

Stáhnout soubor

QuickparU souborů uložených na médiích může dojít k jejich poškození. Tyto soubory se vám pak nepodaří třeba vůbec otevřít. Pokud chcete riziko poškození velkých souborů minimalizovat, pak pro vás je jako stvořená utilita Quickbar. Ta totiž nabízí řešení, které v případě poškození souboru umožní jeho obnovení. Utilita dokáže velké soubory rozdělit na několik menších a kromě toho vytváří i soubory s paritou. Díky těmto souborům pak lze v případě potřeby rekonstruovat původní soubor i tehdy, pokud se některá jeho část poškodí.

· Jméno: Quickpar
· Verze: 0.9.1
· Typ: Obnova dat
· Systém: Win 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista
· Velikost: 534 KB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: www.quickpar.org.uk

Stáhnout soubor

TweakNow RegCleanerRegcleaner je velmi účinná a spolehlivá utilita pro práci s registrem. Po spuštění programu se zjišťuje, které položky v registru žádný program nepoužívá. Poté se sami rozhodnete, která doporučení programu přijmete. Nezapomeňte si vytvořit před provedením jakékoliv akce vytvořit zálohu registru, při standardním nastavení programu se ostatně vytváří automaticky. Pokud se později objeví nějaký problém, není problém provedené změny vrátit zpět.

· Jméno: TweakNow RegCleaner
· Verze: 3.0.1
· Typ: Práce s registrem Windows
· Systém: Win 98/ME/NT/2000/XP
· Velikost: 1,07 MB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: www.tweaknow.com

Stáhnout soubor

Simple Machine ProtectPřenosný antivirový program vytvořený za účelem okamžitého odstranění virů, červů, trojanů a spywaru z vašeho počítače. Produkt dokáže skenovat všechny soubory nebo vybrat soubory podle přípony, skenovat specifickou lokaci, generovat reporty, skenovat paměti systému, zvukově signalizovat nalezení viru, opravit hodnoty registrů, obnovit skryté soubory. Dále umoňuje léčbu infikovaných souborů, sledování průběhu procesu, informace o vytížení CPU a paměti, vysypání koše a možnost vypnutí počítače po dokončení práce.

· Jméno: Simple Machine Protect
· Verze: 1.5.5.580
· Typ: Antivirový program
· Systém: Win 95/98/ME/NT/2000/XP
· Velikost: 1,05 MB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: e-freshware.com

Stáhnout soubor

WallCoolerProgram pro vzdálený přístup k počítačům, které jsou umístěny za firewallem (popřípadě routrem). Poté pracujete s počítačem jako byste u něj seděli. Toto připojení je výhodné zejména při připojení na pracovní počítač z domova, na cestách, kdy se potřebujete dostat ke svým datům, nebo pro poskytování podpory ostatním uživatelům.

· Jméno: WallCooler
· Verze: 2.0.226
· Typ: Vzdálený přístup k počítačům
· Systém: Win XP/Vista
· Velikost: 30,7 MB
· Licence: Freeware
· Cena: Zdarma
· Zkušební doba: Neomezeno
· Domovská stránka: www.vedivi.com

Stáhnout soubor

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).