Hlavní navigace

Freeware: Open Hardware Monitor monitoruje teplotu a otáčky

2. 2. 2012

Sdílet

 Autor: Vital Che - Fotolia.com
Hledáte aplikaci, s jejíž pomocí získáte přehledné informace o teplotě, napětí a otáčkách ventilátorů? Open Hardware Monitor zobrazí údaje přímo na ploše. Spouštět jej navíc můžete rovnou z flash disku.

Pokud byste se rádi dozvěděli informace týkající se teplot a otáček jednotlivých komponent ve vašem počítači, vyzkoušejte aplikaci s názvem Open Hardware Monitor. Zobrazuje nejen teploty procesoru, grafického čipu a pevného disku, ale také jejich využití, napětí a případně spotřebu. Kromě aktuálních hodnot si pamatuje také hodnotu minimální a maximální. Pokud využíváte miniaplikace na Ploše Windows, potěší vás možnost zobrazování vámi vybraných informací právě v gadgetu na Ploše. Aktuální stav lze také uložit do souboru, případně můžete informace o hardwaru odeslat autorovi aplikace a pomoci tak jejímu vývoji. Nástroj navíc nevyžaduje instalaci, takže jej můžete stejně jako další nabízené portable aplikace v sekci Download spouštět přímo z flash disku.


Pomocí Open Hardware Monitor zjistíte informace o teplotách, frekvencích, napětí, otáčkách...


Verze: 0.4.0

Typ: monitorování hardwaru

Systém: Windows XP / Vista / 7

Velikost: 255 kB

Licence: Freeware

Cena: Zdarma

Čeština: Ne

Domovská stránka: Michael Möller

webcast_aruba

Stáhnout program


Autor se již od útlého dětství věnuje IT a je autorem mnoha lokalizací softwaru do češtiny. Ve volných chvílích píše Buchtič blog převážně o IT a herním průmyslu.