Hlavní navigace

Freeware: Free Video Downloader stáhne online videa (aktualizováno)

21. 3. 2012

Sdílet

 Autor: © HaywireMedia - Fotolia.com
Zaujalo vás některé video na YouTube a rádi byste si jej stáhli do počítače?

Pokud hledáte způsob, jak si uložit video například z YouTube do počítače, zkuste aplikaci Free Video Downloader. Stačí vložit příslušný odkaz na video do schránky (Ctrl-C), ze které si jej aplikace vytáhne. Nasledně si můžete vybrat kvalitu videa a rozhodnout, zda chcete stáhnout video, extrahovat pouze zvuk nebo převést soubor do jiného formátu. Podporováno je více jak tisíc serverů poskytujících video a stahovat můžete i více videí najednou. K dispozici jsou také pluginy do webového prohlížeče Mozilla Firefox a Google Chrome pro rychlejší předání odkazu aplikaci. Potěší česká lokalizace a vhod přijde rodičovská kontrola, pomocí níž lze zabránit stahování videí z webů pro dospělé.

Update: Pokud se do stahování YouTube (a dalších on-line) videí chcete pustit zevrubněji a chcete zjistit, jak celá problematika funguje v roce 2020, pak si můžete přečíst tento článek bloggerky Anastasie Belyh, ve kterém objevíte ten nejkomplexnější seznam způsobů, jak stáhnout YouTube video. Kromě toho si zde přečtete i souhrn běžných otázek a odpovědí týkajících se právních otázek stahování streamovaných videí z internetu.


Free Video Downloader stáhne a převede video nejen z YouTube


Verze: 3.0.0.31

Typ: stažení online videa

Systém: Windows XP / Vista / 7

Velikost: 1,1 MB

Licence: Freeware

Cena: Zdarma

Čeština: Ano

Domovská stránka: Freemake

Tip do článku  - cybersecurity

Stáhnout program


Autor se již od útlého dětství věnuje IT a je autorem mnoha lokalizací softwaru do češtiny. Ve volných chvílích píše Buchtič blog převážně o IT a herním průmyslu.