Hlavní navigace

EVGA - výměna starší desky za novější

22. 12. 2007

Sdílet

Společnost EVGA má pro zákazníky zajímavou nabídku - za příplatek 100 dolarů jim vymění starší desku nForce 680i za novější, postavenou na čipsetu 780i.

skoleni

Pokud jste majitelem desky EVGA postavené na čipsetu nVidia nForce 680i a z nějakého důvodu toužíte po novém nForce 780i, má pro vás EVGA zajímavou nabídku. Vraťte současnou desku, připlaťte necelých 100 dolarů a nová deska s nForce 780i je vaše.


nVidii se nový čipset nForce 780i opravdu nepovedl, o tom není sporu. Přidat čipu nForce 680i PCI Express 2.0 můstek a prohlásit to za novou generaci čipsetů je jednoznačně marketingový podvod na zákazníky a podle toho také nForce 780i dopadá ve většině recenzí.

Pro běžného zákazníka tedy koupě nové desky s tímto čipsetem nepřipadá v úvahu, protože si za plnou cenu kupujete rok starý výrobek a to není zrovna fér, na trhu je totiž za stejnou cenu mnoho lepších čipsetů.

Společnost EVGA však přesto připravila pro současné majitele EVGA nForce 680i základních desek zajímavou nabídku. Nové desky s nForce 780i mají totiž alespoň větší výbavu, o něco lepší možnosti taktování atd. Pokud chcete přejít na nForce 780i a jste majitelem EVGA desky s čipsetem nForce 680i, stačí s deskou zajít na nejbližší pobočku společnosti EVGA, kde vám po zaplacení 90 dolarů (cca 1700Kč) desku vymění za novou s čipsetem nForce 780i.

Dobu trvání akce zatím EVGA neupřesnila. Nevýhodou pro české a slovenské zájemce o výměnu je, že nejbližší pobočka EVGA se nachází v Německu.

- - Tomáš Šulc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).