Hlavní navigace

Eurocase iMON Ultra Bay

25. 7. 2007

Sdílet

Nejnovější model systému Soundgraph iMon, který dovoluje počítač ovládat několika zařízeními včetně dálkového ovladače, zařadila do své nabídky společnost EuroCASE jako hlavní distributor

skoleni

Tento multifunkční pomocník může uživateli usnadnit práci s počítačem, jako multimediálním centrem. Systém je koncipován do interního boxu, který obsadí na výšku dvě 5,25“ šachty. Většinu obsadil LCD displej, který oproti předcházejícímu modelu zobrazí až dvojnásobné množství informací než předešlý model. Veškeré probíhající děje dokáže také iMon zobrazit v několika různých fontech písma.


Alfou omegou celého systému je možnost ovládat zařízení pomocí dálkových ovladačů, které vynikají operační vzdáleností až 15 metrů. Kapacita infračerveného přijímače (38 KHz) je schopná pojmout signál nejen z dálkového ovladače, tzv. „iMON padu“, ale i z klasického ovladače MCE a klávesnice. Samozřejmě nechybí i dvě knoflíková tlačítka umístěná přímo na zařízení, aby jste měli funkce iMonu bezpečně pod kontrolou.

Mezi hlavní funkce displeje patří : grafický equalizér, systémové info, info o médiích, kontrola e-mailů, zpravodajství, světový čas a v neposlední řadě i počasí. Systém rovněž umožňuje plánování startu počítače.

S iMonem je dodáván lokalizovaný software a mezi podporované operační systémy patří Windows 98, ME, 2000, XP a Vista. Více na www.eurocase.cz

- - Tomáš Jirásko

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).