Hlavní navigace

Eurocase iMON Ultra Bay

1. 9. 2007

Sdílet

Nejnovější model systému Sound-graph iMon, který umožňuje počítač ovládat několika zařízeními včetně dálko...


Nejnovější model systému Sound-graph iMon, který umožňuje počítač ovládat několika zařízeními včetně dálkového ovladače, zařadila do své nabídky jako hlavní distributor společnost EuroCASE.
Tento multifunkční pomocník může uživateli usnadnit práci s počítačem jako multimediálním centrem. Systém je koncipován do interního boxu, který obsadí na výšku dvě 5,25“ šachty. Většinu zabral LCD displej, který oproti předcházejícímu modelu zobrazí až dvojnásobné množství informací. Veškeré probíhající děje dokáže iMon také zobrazit v několika různých fontech písma.
Alfou a omegou celého systému je možnost ovládat zařízení pomocí dálkových ovladačů, které vynikají operační vzdáleností až 15 metrů. Kapacita infračerveného přijímače (38 KHz) je schopná pojmout signál nejen z dálkového ovladače, tzv. „iMON padu“, ale i z klasického ovladače MCE a klávesnice. Samozřejmě nechybí ani dvě knoflíková tlačítka umístěná přímo na zařízení, abyste měli funkce iMonu bezpečně pod kontrolou.
Mezi hlavní funkce displeje patří: grafický ekvalizér, systémové info, info o médiích, kontrola e-mailů, zpravodajství, světový čas a v neposlední řadě i počasí. Systém rovněž umožňuje plánování startu počítače.
S iMonem je dodáván lokalizovaný software pro operační systémy Windows 98, ME, 2000, XP a Vista.
www.eurocase.cz

Autor článku