Hlavní navigace

Eset Online Scanner zdarma otestuje počítač a odstraní virové hrozby

9. 8. 2007

Sdílet

Společnost Eset Software, výrobce antivirové aplikace NOD32, představila Online Scanner, který umožňuje komukoli zdarma otestovat počítač a odstranit z něj viry, trojské koně a další druhy infiltrací.

Eset Online Scanner umožňuje uživatelům, kteří nemají nainstalovaný antivirový software, identifikovat skryté hrozby, a chránit tak jejich počítač. Nová bezplatná služba společnosti Eset může být pro některé uživatele pověstnou krabičkou poslední záchrany – na infikovaném počítači totiž odhalí nejen existující, ale i nové hrozby, které ostatní bezpečnostní řešení zatím považují za neškodné. Na rozdíl od jiných podobných služeb navíc umí Eset Online Scanner nalezené virové infiltrace odstranit, a zbavit tak počítač nežádoucí havěti.


Eset Online Scanner nelze chápat jako plnohodnotnou náhradu řešení Eset NOD32. Antivirový program Eset NOD32 totiž zajišťuje proaktivní ochranu počítače a uživatel může provádět mnohá nastavení kontroly systému.

Eset Online Scanner naleznou zájemci na adrese www.eset.cz/online-skener. Slovenští uživatelé jej naleznou na www.eset.sk/online-scanner-slovensky.

Hlavní přednosti služby Eset Online Scanner

  • Rychlá instalace: skener se spustí na jedno kliknutí.
  • Pravidelná aktualizace: vždy nejaktuálnější virové databáze.
  • Podrobné skenování počítače za využití unikátní technologie Eset ThreatSense: detekce známých i neznámých virů, červů, trojských koní, spyware, phishingu a dalších internetových hrozeb. Skenování archivních souborů a e-mailových zpráv.
  • Detekuje a odstraňuje: jednoduché odstranění nalezených virových hrozeb.
  • Pro každého zdarma a bez omezení: není nutné se registrovat.

Systémové požadavky
  • operační systém: Microsoft Windows 98/Me, Microsoft Windows NT, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
  • internetový prohlížeč: Microsoft Internet Explorer 5.01 a vyšší, ovládací prvky ActiveX
  • volné místo na disku: 15 MB

- - David Zajíc

skoleni

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).