Hlavní navigace

Encrypted Disc 4.0 - plná verze zdarma

23. 7. 2009

Sdílet

Ve spolupráci s firmou Paragon vám přinášíme plnou verzi programu pro dokonalé zašifrování dat. Samozřejmě zcela zdarma.

Encrypted Disc 4.0 - plná verze zdarma

 

Čím více musí člověk skladovat informací, především pak těch důležitých, tím větší je riziko, že ho o ně někdo nějakým pokoutným způsobem připraví. Často nestačí ani nejrůznější aniviry či jednoduchá hesla. Pro ještě vyšší bezpečnost se proto hodí šifrovací program, který dokáže zašifrovat prakticky všechna data, aby se k nim nedostal nikdo nepovolaný jen tak. Díky programu Encrypted Disc 4.0 to přitom neznamená nižší komfort práce s těmito daty. I tehdy, když jsou zašifrovaná, je možné s nimi pracovat zcela normálně. Tedy za předpokladu, že jste těmi, kdo k nim má mít přístup.

Program vyvíjí společnost Paragon Software, jež nabízí i celou řadu dalších zajímavých programů pro práci s pevným diskem, zálohování a záchranu dat.

Encrypted Disc 4.0 je celým balíkem šifrovacích prográmků, utilit a ovladačů. Kromě obyčejného šifrování dokáže například vytvořit zašifrované virtuální mechaniky, o kterých potenciální útočník nemusí mít ani tušení. Dokáže vytvořit také zašifrovaný datový kontejner na přenosném disku, například USB flashce.

Program je velice dobře přístupný uživatelům všech zkušenostních tříd. V případě potřeby nabídne podrobné návody. Ale šifrování, dešifrování a rešifrování je možné vcelku jednoduše provést i bez nich, a to v rámci několika minut. Díky speciálnímu zabudovanému manažeru si navíc udržíte dobrý přehled o zašifrovaných datech.

Cloud23

Program je běžně v prodeji za 29,95 USD (600 Kč), u nás jej získáváte zcela zdarma! Stačí se  v průběhu instalace zaregistrovat na stránkách výrobce a licenční klíč následně obdržíte bez zaplacení jediné koruny!

Download Encrypted Disc 4.0 (cca 5 MB)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).