Hlavní navigace

Elegantní set-top box od Siemensu

15. 5. 2007

Sdílet

Společnost Siemens nabízí na tuzemském trhu set-top box (DVB-T přijímač), který dle zástupců firmy vyniká snadností používání, a to zejména díky jednoduchému a intuitivnímu elektronickému průvodci programem (EPG).

Set-top box Gigaset M260 T dle firemního sdělení nabízí přesně to, co uživatelé vyžadují: ostrý obraz, čistý zvuk a uživatelské menu v českém jazyce. Navíc praktické menu na obrazovce (OSD) s intuitivním uživatelským rozhraním snadno provede napříč celým menu i technické nováčky. Funkce EPG (elektronický průvodce programem) zobrazuje na obrazovce probíhající a následující TV a radiový program. Přístroj také obsahuje integrovaný teletext, jenž uživatelům nabízí další informace o programech, které chtějí sledovat.


Gigaset M260 T automaticky přepíná mezi standardními formáty 4 : 3 a 16 : 9, a tak uživatelům umožňuje sledovat programy vysílané širokoúhle bez nutnosti formát manuálně upravovat. Čistý design s harmonickými liniemi propůjčuje set-top boxu nadčasovou eleganci, která se hodí do každé domácnosti. Digitální přijímač Gigaset M260 T je již na českém trhu a jeho doporučená koncová cena je 1 959 Kč s DPH.

Více o produktech společnosti Siemens Home and Office Communication Devices najdete na http://www.siemens.cz/gigaset

- - David Zajíc

MIF21