Hlavní navigace

EA oznámilo druhý díl Boom Blox

31. 1. 2009

Sdílet

Boom Blox byla jednou z vlny her, jejíž jména na herním nebi svítila hlavně díky tomu, že pod nimi byla podepsána nějaká známá osobnost. Pravdou však zůstává, že její hratelnost byla také skvělá!

 

V tomto případě nebyl pod původní hrou podepsán nikdo jiný, než samotný Steven Spielberg a světe div se, jeho podpis nalezneme i pod nově oznámeným pokračováním. To ponese název Boom Blox Bash Party a jak už z názvu vyplývá, zaměří se hlavně na multiplayerový aspekt hry.

 

Hned na prvním místě autoři lákají na nová herní prostředí. Tvrdí, že pro první díl vyvíjeli co možná nejlepší fyzikální engine, a že když už ho teď mají hotový, postaví ho před nové výzvy. Těmito výzvami bude herní prostředí pod hladinou moře a v sevření vesmírného beztížného stavu. Krom nových prostředí se máme prý těšit také na nové „dílky stavebnice", nové hrdiny a speciální kanóny, kterými budeme moct trápit své protivníky.

 

Hra je prozatím plánována pouze pro Wii a s tímto plánováním je spojena také podpora vylepšeného snímání pohybu (WiiConnect24), což do celé hratelnosti vnese zcela nová pravidla.

 

Vzhledem k orientaci pouze na jednu konzoli bude druhý díl Boom Bloxu myslet také na hráčskou komunitu. Jako hráči tak získáme možnost tvořit si vlastní úrovně, stahovat nové úrovně přímo od tvůrců (v původním balení by jich mělo být na čtyři sta), veškeré výtvory hodnotit a podobně.

 

skoleni

Zdroj: IGN.com