Hlavní navigace

E for All se blíží - poletíte do LA?

4. 4. 2007

Sdílet

IDG odhaluje další informace o nové herní výstavě...

Pokud nejste pouhými konzumenty herních titulů a o toto vzkvétající odvětví zábavního průmyslu se patřičně zajímáte, jistě vám již v loňském roce neunikly zprávy o tom, že dosud největší herní událost Electronic Entertainment Expo zásadně mění tvář. Již se nebude konat v květnu v Los Angeles, ale pod názvem E3 Media and Business Summit se přesouvá do Santa Monicy, a to ve dnech 11. až 13. července 2007. Půjde o čistě profesionální, novinářskou akci, kam se obyčejní hráči nedostanou.

Ti však mohou navštívit novou výstavu nazvanou E for All (Entertainment for All Expo), jež ve starých známých prostorách losangeleského Convention Center proběhne od 18. do 21. října tohoto roku. Zde si budete moci vyzkoušet mnohé chystané hry, které se nachází ve fázi vývoje a na pulty obchodů se dostanou třeba až za několik měsíců. Společnost IDG, jež tuto akci pořádá, rovněž odhalila ceny vstupenek, na něž můžete mrknout v oficiální zprávě (pohybují se od 45 do 110 dolarů).

Hráči v České republice se do LA kvůli nové herní akci asi nevydají, ledaže by výlet spojili s návštěvou dalších zajímavých míst na farmě strýčka Sama. Většina nadšenců si raději na konci srpna (23. - 26. 8. 2007) zajede do Lipska na Games Convention, což je podstatně blíže.