Hlavní navigace

Duke Nukem Forever - král je zpět

24. 1. 2011

Sdílet

Dlouho bylo ticho po pěšině, až teď se král Duke Nukem vrací v plné parádě. Společnosti 2K Games a Gearbox Software potvrdily, že hra Duke Nukem Forever vyjde 6. května pro Xbox 360, PS3 a PC.

Nezdvořilý, politicky nekorektní a mimořádně machistický Duke Nukem je perfektním a nekompromisním hrdinou, co si servítky opravdu nebere, a čelí tak současné přemíře herních archetypů. Duke si na záchranu Země před invazí mimozemských hord přibalil svůj charakteristický styl založený na dovádění s děvčaty, pokuřování doutníku, pití piva a pořádně divoké akci.

Duke Nukem Forever

„Okamžik, na který čekali fanoušci z celého světa, je už téměř tady,“ prohlásil Christoph Hartmann, prezident společnosti 2K. „Datum 3. května 2011 označuje Dukeův návrat, během něhož začne na svět opět chrlit svoje neomalené a brutálně upřímné vtípky. Jeho návrat bude jednoduše impozantní a zapíše se do videoherních dějin!“ Na evropský trh se hra dostane o tři dny později, tedy 6. května 2011.

Jen Duke dokáže zabránit katastrofě

Mimozemské hordy útočí a jen Duke dokáže zabránit katastrofě. Prasopoldové, mimozemské zmenšovací paprsky ani hroziví bossové z jiného světa nedokážou zabránit našemu hrdinovi ve splnění jeho hlavního úkolu: zachránit Zemi, zachránit děvčata a ještě si při tom všem udržet „imidž“ nesmlouvavého drsňáka. Král přichází s arzenálem pořádných zbraní, nepřerušované akce a nebývalých úrovní interaktivity. Tahle hra zkrátka pořádně šlape na plyn a přináší s sebou salvu ironie. Zahrajte si basket, zdvihejte činky, listujte magazíny pro dospělé, pište sprosté vzkazy na tabule nebo vrhejte pohledy na množství sexy žen, kolem kterých se točí Dukeův život – pokud se tedy dokážete na dostatečně dlouhou dobu odtrhnout od likvidace mimozemských nájezdníků.

Hráči, kteří chtějí získat přístup k hratelnému demu Duke Nukem Forever ještě předtím, než bude oficiálně zveřejněno, se mohou stát členy Klubu prvního přístupu k Duke Nukem Forever (Duke Nukem Forever First Access Club). Členský certifikát pro tento klub je přibalen k edici Borderlands Game of the Year.

MIF22

 

Pro více informací o Duke Nukem Forever, včetně údajů o možnostech předobjednání vaší kopie, prosím navštivte www.dukenukemforever.com .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).