Hlavní navigace

Download: GigaTribe 2.50 Ultimate na 3 měsíce zdarma

13. 3. 2009

Sdílet

PC World přináší svým čtenářům možnost vyzkoušet sdílení souborů mezi přáteli GigaTribe ve verzi Ultimate na 3 měsíce zdarma.

GigaTribe 2.50 Ultimate - na 3 měsíce zdarma


K čemu uvedená aplikace slouží? Jedná se o nástroj ke sdílení souborů mezi přáteli, rodinou nebo spolupracovníky. Služba ve verzi Ultimate stojí 4,99 USD měsíčně, proto s námi tentokrát ušetříte celkem 14,97 USD (více než 300 Kč). Aplikace je k dispozici v anglickém jazyce.


GigaTribeVlastnosti služby GigaTribe:


    * Můžete si pozvat až 500 přátel
    * Můžete sdílet libovolné množství souborů
    * Přerušená stahování se automaticky navazují
    * Veškeré datové přenosy jsou šifrovány
    * K dispozici je také blog a chat

 

Stažení instalačního souboru: Download GigaTribe

Postup instalace a registrace:

Stáhněte instalační soubor, spusťte instalaci. Pročtěte si uživatelské podmínky a pokud s nimi souhlasíte, zatrhněte volbu "I accept the agreement". Stiskněte Next, následně vyberte složku, kam se má program nainstalovat. Další volba Next program konečně nainstaluje.

Po prvním spuštění vás program požádá o volbu přihlašovacího jména a hesla. Uvést můžete také email, ale tato položka není povinná. Jakmile bude vaše přihlašovací jméno a heslo akceptováno, klikněte na následující odkaz, který vám otevře registrační formulář pro čtenáře PC Worldu. V tomto formuláři zadejte svoje uživatelské jméno a také akční kód: P3MPCZ.

Gratulujeme, nyní můžete používat službu GigaTribe ve verzi Ultimate po dobu 3 měsíců zcela zdarma!