Hlavní navigace

Download: East-Tec Eraser 2009 - plná verze zdarma

2. 2. 2010

Sdílet

Ve spolupráci se společností EAST Technologies vám přinášíme plnou verzi programu, který o vaší online aktivitě nezanechá v počítači ani stopu.

East-Tec Eraser 2009 - plná verze zdarma


Jak všichni víme, ne všechno je na první pohled takové, jaké se zdá - a v dnešním světě počítačů a internetu to platí dvojnásob. V počítači se totiž ukládají citlivá data z prohlížených webových stránek spolu s nechtěnými cookies soubory a stopu zanechá i každý vymazaný dokument nebo email. Právě proto vám přinášíme program East-Tec Eraser 2009, který vám pomůže ochránit vaše soukromí, bezpečně a trvale odstraní veškeré citlivé informace, historii navštívených webů, obsah chatu, dočasné soubory i jiná choulostivá data, abyste měli jistotu, že nedojde k jejich obnovení a nepadnou do špatných rukou. Nechybí ani podpora celé řady všech dnes běžně používaných prohlížečů i programů pro instant messaging či přehrávání multimediálních souborů. Program vyvíjí společnost EAST Technologies, která se v této oblasti pohybuje již přes deset let a má na svém kontě nejedno ocenění.

 

Download East-Tec Eraser 2009 (cca 8,1 MB)

East-Tec Eraser 2009


Návod k registraci:

Samotnou instalací vás plynule provede průvodce a po jejím dokončení dojde ke spuštění programu, který je potřeba bezplatně zaregistrovat. Registraci provedete na webu společnosti, kam vás průvodce přenese po kliknutí na položku Free Registration.  Do prvního políčka stačí zadat jméno, na něž bude program registrován, a do druhého váš platný e-mail. Zatrhnutím políčka I agree to the terms and conditions above vyjádříte svůj souhlas s licenčními podmínkami produktu a zadané údaje odešlete ke zpracování stisknutím tlačítka s nápisem submit.

Pro dokončení registrace následovně otevřete nově příchozí e-mail a potvrďte registraci kliknutím na uvedený odkaz. Otevře se vám nové okno, kde už  jen kliknete na tlačítko GET FREE KEY a objeví se vám registrační klíč i s obrazovým průvodcem, jak jej vložit do programu. Pro vložení klíče klikněte po spuštění programu na nápis Enter Key, zadejte vaše celé jméno a vložte zmíněný klíč. Registraci potvrďte kliknutím na tlačítko OK.

East-Tec Eraser 2009

 

Update na verzi 2010 za zvýhodněnou cenu:

skoleni

Pro ty z vás, kterým se program zalíbí a měli by zájem mít doma nejnovější verzi, nabízíme možnost zakoupit si plnou verzi programu East-Tec Eraser 2010 za zvýhodněnou cenu cca 520 Kč (19.96 €), určenou pro čtenáře našeho online magazínu. Oproti běžnému nákupu tak získáte slevu v hodnotě 780 Kč (29, 99 €). Update můžete provést na této adrese.

East-Tec Eraser 2009

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).